Dominantními prvky modernizovaného Terna jsou úseky prodeje čerstvých potravin - obslužný úsek s bohatou nabídkou výsekového masa, uzenin, salátů, pomazánek a cukrářských výrobků od Vltavotýnských lahůdek a dalších místních výrobců a zcela nová oddělení prodeje čerstvého pečiva a ovoce a zeleniny. Novou podobu získala také rozšířená platební zóna, ve které mohou zákazníci využít vedle tradičních pokladen také nové samoobslužné pokladny. Na platební zónu bezprostředně navazuje nové infocentrum a fotokoutek s možností tisku fotografií.

Ternu, jehož prodejní plocha byla díky přestavbě rozšířena o více než 130 m2, byly v rámci modernizace instalovány nové prodejní regály, nové osvětlení, nákupní vozíky a navigační systém. Modernizované Terno v Týně nad Vltavou je tak nyní jedním z nejmodernějších supermarketů na jihu Čech. Dostupnost Terna a komfort nakupování zvýší nové parkoviště s kapacitou 28 parkovacích míst a rozšířený vchod do supermarketu.

Terno se dlouhodobě specializuje na nabídku kvalitních potravin z našeho regionu a spolupráci s místními výrobci a pěstiteli, čímž se výrazně odlišuje od ostatních obchodních řetězců. V současné době má Terno v nabídce více než 1200 druhů potravin a farmářských výrobků z jižních Čech, mezi kterými najdete například mléčné výrobky z Minimlékárny Mláka, jogurty z farmy Vlčí Jámy u Lenory, výrobky z kozího mléka z rodinné farmy Výrov u Husince nebo ovčí sýry ze Statku Horní Dvorce u Strmilova. V Ternu si nyní můžete každé ráno zakoupit Terno čerstvé obložené bagety a housky, které se připravují přímo v Ternu. Rozšířena byla také nabídka grilu a teplých jídel. Velký ohlas u zákazníků vzbudil zcela nový regál s průmyslovým zbožím značky Tchibo.

Zveme Vás na slavnostní otevření modernizovaného Terna, které se uskuteční v sobotu 17.8.2019 od 8 do 12 hodin. Za nákup v Ternu v hodnotě nad 500 Kč získáte poukázku na pivo nebo klobásu zdarma a při nákupu nad 1000 Kč se budete moct navíc zúčastnit soutěže o zahradní sekačku značky Hecht. V rámci slavnostního programu vystoupí populární jihočeská dechovka Babouci. Nejmenší zákazníci se mohou těšit na klauna, skákací hrad nebo malování na obličej.