Jednoduché, kompaktní a účinné

Představte si, že by bylo možné řešit dezinfekci v domácnosti pouhým přetřením potřebného místa ubrouskem. Stejný ubrousek by šel zároveň použít jak na očistu rukou, tak kupříkladu toalety nebo dveřních klik a přitom negeneroval onen nepříjemný zápach. Zároveň by byl kompaktní dávkovač v domácnosti neustále po ruce a ubrousky v něm by několik let nevysychaly. Vše uklizené snadno, rychle, bez zbytečné chemie a použití úklidových hadříků, které jsou samy často zdrojem bakterií.

Hyginecký systém WIPEPOD umožní rychlou a efektivní dezinfekci tam, kde zrovna potřebujete a to bez použití úklidových hadříků a houbiček, které samy bývají často zdrojem bakterií.

Bez zápachu a vždy po ruce

WIPEPOD je unikátní hygienický systém pocházející z Velké Británie určený k efektivní a rychlé dezinfekci a očistě nejen ploch, ale i lidské pokožky. Skládá se ze tří částí: nástěnný držák, dávkovací systém a hygienické ubrousky. Ubrousky jsou dále rozděleny pro 3 základní typy použití: zdravotnictví, potravinářství a každodenní využití v domácnosti. Složení vlhčených dezinfekčních brousků WIPEPOD prošlo náročným procesem registrace Ministerstva zdravotnictví České republiky a zaručuje tak splnění přísných požadavků. WIPEPOD neobsahuje alkoholové směsi. Za 99,9999% dezinfekční účinností stojí biocidní látky, které jsou daleko efektivnější než klasické alkoholové dezinfekce. Složení dezinfekčních utěrek WIPEPOD je tak šetrnější k lidské pokožce a navíc negeneruje nepříjemný alkoholový zápach.

Systém WIPEPOD nahradí proces mytí rukou během 12-15 sekund, garantuje 99,9999% účinnost proti virům a bakteriím. Zároveň umožní rychlou a efektivní dezinfekci tam, kde zrovna potřebujete a to bez použití úklidových hadříků a houbiček, které samy o sobě bývají zdrojem bakterií.

Smart technologie, smart dezinfekce

Tolik populární smart zařízení pronikají do běžného života rychlostí blesku. Bez nadsázky lze WIPEPOD nazvat smart řešením v oblasti dezinfekce domácnosti. Velmi uživatelsky komfortní a přesto takřka nejúčinnější dostupný dezinfekční prostředek nejen, že ulehčí úklid, ale výrazně sníží nemocnost a šíření nákazy v celé rodině.

www.wipepod.cz