Výrobní závod donedávna známý jako TRW Stará Boleslav se po změně vlastníka – německé skupiny ZF -  rozhodl otevřít své výrobní a logistické prostory široké veřejnosti a pro všechny návštěvníky a své zaměstnance nachystal řadu zajímavých aktivit. „Při příležitosti tohoto výročí jsme se rozhodli uspořádat Den otevřených dveří. Návštěvníci se mohou těšit na zábavný program v duchu Cesty kolem světa, s atrakcemi pro děti i dospělé,“ přiblížila akci Kateřina Kosinková z personálního oddělení ZF.

Sobotní akce v ZF Stará Boleslav se zaměří i na tématiku bezpečnostních pásů, které vyrábí. „Návštěvníci akce si budou moci vyzkoušet dva jedinečné simulátory ÚAMK – první simuluje náraz a využití bezpečnostních pásů pro posádku, ve druhém automobilu se dokonce připoutaný návštěvník ocitne vzhůru nohama,“ dodává Kosinková.

Hlavním lákadlem je vystoupení dua Těžkej Pokondr, které začíná v 13:30 hodin. Kromě oblíbené pěvecké show dvou moderátorů se návštěvníci mohou těšit i na exhibici na motorce, či kouzelnické vystoupení.

Podrobné informace o akci naleznou návštěvníci na www.pripoutejtesesnami.com