Ať jste dcera nebo syn, potěšte tátu originálním vzkazem na pivní láhvi nebo pozváním do vybrané hospody. Otec v doprovodu svého potomka dostane první pivo zdarma. Vzkazy stačí napsat na zadní etiketu láhve, kde bude vyhrazené místo pro vaši zprávu.

Své vyznání mohou dcery a synové svým tátům sdělit hned několika různými způsoby. Prvním z nich je akce s názvem Vezmi tátu na Březňáka a řekni mu, že je tvůj hrdina, která od začátku června začíná v sedmi desítkách hospod v celé České republice. První pivo zdarma dostane každý otec v případě, že do provozovny přijde se svým potomkem a společně si objednají dvě piva. Podmínkou pro čerpání piva zdarma je vyplnění připravené kartičky, do které napíšou svá jména. Současně synové či dcery mohou připsat otcům vzkaz. Jako upomínku na tento den vedle piva otcové dostanou speciální pivní podtácek. Seznam všech provozoven, kde uvedená akce platí, stejně jako podrobnosti o celé kampani všichni zájemci najdou na internetových stánkách www.denotcu.cz.

Další možností je poslat tátovi vzkaz prostřednictvím limitované edice pivních lahví, který bude umístěn na zadní etiketě. Vzkaz také může syn nebo dcera vyplnit na formulář, který visí rovněž na www.denotcu.cz, 500 nejlepších vzkazů se dočká vytištění na etiketu Březňáka a bude doručeno otcům v dárkovém balení na konkrétní adresu. Otcové tak ke svému svátku dostanou pivní půllitr, podtácek a osobní láhev se vzkazem – tedy dárek, na který zcela jistě nikdy nezapomenou. Dárky se budou rozesílat v druhé polovině června.

Chystanou novinkou je otevření dočasné restaurace v Praze na Letné, která bude od 9. do 19. června fungovat v místě pod kyvadlem. Značka Březňák ji zřizuje právě u příležitosti Dne otců a akce Vezmi tátu na Březňáka. Synové i dcery tak mají další příležitost pozvat otce na pivo právě sem, první pivo pro tátu jde rovněž na účet Březňáku.

Tím, že se značka Březňák ke Dni otců hrdě hlásí, dále pokračuje v úspěšné kampani, kterou letos představila. Její podstatou je zamyšlení nad vztahy otců a synů, mezigenerační úctou a tradičními hodnotami. Vychází z poznání, že kvůli zrychlenému světu a způsobu komunikace přestávají mít mladí lidé na své rodiče čas. Den otců je proto jako stvořený k tomu, aby si dospělé děti na své otce udělaly čas, popovídaly si s ním u piva a řekly mu, že je pro ně vzor a největší hrdina.