Koupit nebo pronajmout?
Větší investice představují pro každého začínajícího podnikatele příliš vysoké riziko. Nejedná se totiž jen o náklady na samotný nákup, nýbrž i o zákonem dané poplatky, provozní náklady, náklady na případné opravy atp. Proto mnozí s nákupem vlastního osobního auta či dodávky otálejí. Většina podniků volí jinou variantu.

Dlouhodobý pronájem dodávek, aut i celé flotily nákladních vozů skýtá mnoho výhod. Tou největší jsou výrazně nižší náklady. Pořizovací náklady mizí úplně, vozidlo si pronajímáte za měsíční paušál stanovený smlouvou na předem dohodnutou dobu. Jednou ze společností, které službu na území České republiky provozují, je Fraikin. Společnost nabízí svým zákazníkům široký výběr nákladních vozů i ostatních typů aut na krátkodobý i dlouhodobý pronájem až na 60 měsíců.

Po dobu nájmu klientovi odpadají starosti i výdaje spojené s údržbou vozidel. O veškeré financování, pojištění, technické prohlídky, pravidelnou údržbu, případné opravy, operativní i administrativní úkony spojené s vozidlem, technickou a právní správu se totiž stará společnost Fraikin. Vaší jedinou starostí jsou tedy zásoby pohonných hmot, abyste neuvízli napůl cesty k cíli.

Pronájem vozidel je ideální volbou pro většinu oborů podnikání – přeprava a logistika, obchod a služby, kurýrní služby, výroba a distribuce, stavebnictví, průmyslová výroba, ale také třeba veřejné služby.

Jak vybrat pronajímatele vozidla?
Při výběru svého business partnera je nejdůležitější vzájemná důvěra. Zvláště pak v případě, kdy se jedná o automobil, dopravní prostředek, u něhož očekáváte spolehlivost. Kvalitní pronajímatel se o svá auta stará sám a má přehled o jejich technickém stavu. Dokáže vám poradit s výběrem na míru vašemu oboru i potřebám a je vám k dispozici, kdykoliv potřebujete něco s jejich autem řešit.

Proč Fraikin Česká republika?

Společnost Fraikin všechny tyto body splňuje. Těší se důvěře jak právnických, tak fyzických osob v patnácti zemích světa, ve svém týmu má kvalifikované specialisty mezi techniky i v zákaznickém servisu a staví na sedmdesáti letech zkušeností. Vedle možnosti dlouhodobého pronájmu nabízí rovněž pronájmy krátkodobé, díky čemuž vychází vstříc i těm, kdo potřebují jen jednorázový převoz například při stěhování. Pro bližší informace o společnosti, podmínkách pronájmu a konkrétní nabídku navštivte Fraikin.cz