O prodejní místa v obchodním domě byl velký zájem. Již v první vlně se obsadilo přes 80 % prodejních ploch a teď – těsně před otevřením – jsou plně obsazené již všechny obchodní jednotky. V Centralu se objeví jak prodejny regionálních obchodníků, tak i obchody velkých řetězců. Novinkou bude v Jablonci i otevření nové prodejny Datart. Doposud museli jablonečtí za nákupy v Datartu až do Liberce. Nyní je čekají komfortní služby i v centru samotného Jablonce.

Na podobnou příležitost Datart už dlouho čekal. „Vždy chceme být co nejblíže svým zákazníkům a zde cítíme skutečné společenské a obchodní centrum města," uvedla tisková mluvčí Datartu Iva Pavlousková. Nový prodejní prostor navíc splňuje všechny standardy konceptu prodejen 21. století, který Datart nedávno představil i v nákupním centru na pražském Chodově, v Ostravě a dál ho rozšiřuje v dalších lokalitách. Tento jedinečný koncept na sebe poutá pozornost využitím přírodních materiálů a propracovaným systémem prezentace. Když si zákazník vybírá například mobilní telefon, může do prodejny přijít a rovnou si ho osahat, vyzkoušet fotoaparát a další funkce. Kromě toho si rovnou vyzkouší i zapojené herní konzole a porovná obraz u různých modelů televizí. Díky tomu se mnohem snáze rozhoduje a nekupuje zajíce v pytli.

A co návštěvnost? Provozovatelé samotného Centralu i Datartu mají velká očekávání a na příval zákazníků jsou řádně připraveni. Na velkou otvíračku Datart chystá mimořádné akce a slevy. „Na otevření této prodejny, které je plánované na 31. 3. 2017, se opravdu velice těšíme. Věříme, že se pro naše současné i budoucí zákazníky stane místem, kam se budou rádi vracet a kde díky kvalitě personálu i sortimentu vždy najdou to, co potřebují," uzavírá mluvčí společnosti Datart.