Volba spotřebitelů je marketingový program, který monitoruje, oceňuje a podporuje nové a inovované výrobky na českém trhu rychloobrátkového zboží. Zúčastnit se mohou výrobci a distributoři, kteří uvedli své novinky v uplynulém kalendářním roce. Inovace může být produktového nebo marketingového charakteru. Pravidelně se účastní jak velké nadnárodní společnosti, tak i menší domácí firmy. Oceněné produkty jsou vyhlášeny na základě průzkumu v České republice provedeného na reprezentativním vzorku 4 000 respondentů.

A s jakým produktem firma The Candy Plus Sweet Factory vyhrála?

PEDRO FRUJTY

komerční sděleníSuperželé je zcela nová řada výrobků inspirovaná trendem zdravého životního stylu. Želatinové cukrovinky jsou obohaceny šťávami z různých druhů ovoce (černý rybíz, acerola, rakytník atd.). Superželé neobsahuje žádná přidaná barviva, je bez konzervantů a palmového oleje. (obrázek výrobku)

komerční sdělení„Ceny si velice vážíme. Tento produktový koncept PEDRO FRUJTY je první vlaštovkou cukrovinek dle nejnovějších trendů, s vysokým obsahem šťáv, bez přidaných barviv, jen s přírodním aromatem, vyvinutý týmem technologů a vývojářů naší společnosti. Následovat budou v blízké budoucnosti další, moderní a zajímavé produkty“, říká generální ředitelka Candy Plus Milena Rusnoková.

Firma The Candy Plus Sweet Factory je hrdým zaměstnavatelem v našem regionu, chce být součástí dění v obci, proto zve všechny obyvatele Rohatce i okolí na

Dny otevřených dveří Candy Plus v Rohatci
(areál bývalé Maryši)
21. června 2019, 13:00 – 19:00 hod

Přijďte se podívat, kde vznikají oblíbené cukrovinky.

Všichni jste srdečně zváni!

komerční sdělení