1) Je co slavit!

Už čtyři roky najdete v zábavním vědeckém parku VIDA! přes 170 interaktivních exponátů, se kterými si můžete hrát a objevovat tak svět kolem nás. Rozpoutáte tornádo, odpálíte vodíkovou raketu, zahalíte město do mlhy, vstoupíte do obřího srdce nebo zmrazíte vlastní stín. Od otevření navštívilo centrum už přes 900.000 návštěvníků a stále se těší velké oblibě. Jestli patříte mezi fanoušky VIDA!, pak si oslavy určitě ujít nenecháte. A jestli jste tu ještě nebyli, teď je ta pravá příležitost to napravit.

2) V pátek začínáme speciálním programem pro dospělé

Mysleli jste si, že VIDA! science centrum je jenom pro děti? Přijďte se přesvědčit o opaku na letošní poslední akci pod hlavičkou VIDA! After Dark. Program určený pro dospělé návštěvníky se tentokrát bude točit kolem jídla. Těšte se na show molekulární kuchyně, živou kapelu, ochutnávku hmyzu, chilli papriček, hořké čokolády i jídla budoucnosti. Čeká vás také přednáška Lady Klimešové o plýtvání potravinami, tematický Chytrý kvíz, promítání 3D filmu Predátoři a fotokoutek Fotonaut. V pátek 30. 11. 2018 od 19:00 do 24:00 hodin.

 

3) Víkend plný bublin pro rodiny s dětmi

Oslava VIDA! narozenin pro rodiny s dětmi proběhne v sobotu a v neděli 1.–2. prosince 2018 od 10 do 18 hodin, a bude plná bublinových pokusů! Přijďte s celou rodinou odhalit tajemství mýdlových bublin. Zahalte se do obří bubliny nebo vyčarujte co nejdelšího bublinového hada. Poměřte síly s ostatními členy rodiny v tom, kdo vytvoří největší bublinu a komu vyletí nejvýše. Těšit se můžete také na jedinečnou bublinovou science show. Každý dětský návštěvník navíc dostane malý dáreček! 

Praktické informace

  • VIDA! science centrum najdete v jednom z bývalých pavilonů brněnského výstaviště
  • Páteční akce je jen pro dospělé návštěvníky (18+) a vstupné stojí 100 Kč
  • Víkendové vstupné se řídí normálním ceníkem (rodinné vstupné již od 360 Kč)
  • Kompletní doprovodný program najdete na www.vida.cz/program
  • Parkovací místa jsou přímo před budovou, popřípadě se dá využít nedaleký parkovací dům

Přijďte oslavit 4. narozeniny do VIDA! a odneste si jedinečné zážitky! www.vida.cz