Proto také do servisních týmů ve vybraných regionech hledáme nové kolegy, kteří mají chuť ukázat své schopnosti a nebojí se nových výzev.

Co na vás čeká?

Zajímavá a dobře placená práce při instalaci a servisu našich rychloběžných vrat se špičkovým zázemím. Každý den budete vyjíždět k různým zákazníkům a v týmu s kolegou zajišťovat jejich servis, opravy a montáže ve spolupráci s organizačním technikem a dalšími kolegy. Pokud máte osvědčení pro práci elektrikáře (alespoň § 6 – samostatný elektrikář) nebo umíte svařovat elektrickým obloukem, vlastníte řidičský průkaz a nechybí vám chuť si vydělat, je to práce právě pro vás.


Servisní týmy mají k dispozici nové a bezpečné vozy s potřebnou výbavou.

Proč pracovat u nás

Práce našich zaměstnanců si vážíme a jejich výkony dokážeme ocenit. Proto nabízíme nadprůměrné výdělky a spoustu výhod. Mezi ně patří 13. a 14. mzda, roční odměny, 25 dnů dovolené, penzijní připojištění, cafeteria a třeba i placené zdravotní volno. A to není všechno. Samozřejmostí je příjemné a bezpečné pracovní prostředí a moderní zázemí. Neslibujeme zajíce v pytli ani holuby na střeše. Každému zájemci o práci u nás nabízíme možnost podívat se na pracoviště i promluvit si se stávajícími zaměstnanci. Jsme rodinnou firmou, kde panuje přátelská atmosféra a otevřenost. To je jeden z hlavních důvodů, proč se firmě daří a zaměstnanci jsou firmě dlouhodobě věrní a neodcházejí.

Proč jsou naši zaměstnanci důležití

Protože víme, že každý jednotlivec je důležitou součástí celého výrobního procesu a že jeho role je nezastupitelná. I proto se nám po více než čtyři desítky let daří nacházet nové a lepší způsoby, jak u našich klientů zrychlovat logistické procesy a zvyšovat efektivitu.

Inovace a unikátní spirála

Když se rozhodnete pro EFAFLEX, budete pracovat s unikátní spirálovou technologií, kterou zdobí dokonalé zpracování a jedinečná konstrukce. Bát se ale ničeho nemusíte, všechno potřebné pro vaši práci vás naučíme. Díky novým technologiím, řadě celosvětových patentů a především skvělé práci našich zaměstnanců jsou naše vrata nejen rychlá, ale také spolehlivá, bezpečná a úsporná. O tom se den co den přesvědčují velké nadnárodní společnosti ze zahraničí i malé rodinné firmy.

Staňte se součástí úspěšného týmu a uvidíte, že budete pracovat v příjemném pracovním prostředí s rodinnou atmosférou. U nás můžete být na svou práci hrdí nejen proto, že zákazníkům přináší konkrétní užitek. Budeme rádi, když nám pošlete svoje CV na e-mail helena.brezinova@efaflex.cz nebo zavoláte na tel. +420 381 201 340.

Rádi vás pak uvítáme v našem výrobním závodě v Olší u Tábora. Více informací o firmě najdete na webu www.efaflex.cz, seznam volných pozic pak na https://www.efaflex.cz/kariera/.


Výrobní areál v Olší u Tábora, odkud putují rychloběžná vrata do celého světa.

Těšíme se na vás!