Změnit poskytovatele internetového připojení se mnoho lidí stále obává. Nechce se jim zdlouhavě studovat smluvní podmínky a cenové tarify, bojí se výpadků či pomalejšího internetu. Právě proto na trhu vznikají firmy jako NejPřipojení, kde vám tým zkušených obchodníků zdarma pomůže zrevidovat vaše stávající smlouvy, poradí, kde by se dalo ušetřit a případně kompletně zajistí přechod k novému poskytovateli.

„Náš projekt reaguje na potřeby běžných lidí, jsme ve spojení se všemi důležitými hráči na poli telekomunikačních služeb právě v oblasti poskytování internetu, také proto máme u všech poskytovatelů dohodnuty výrazně lepší podmínky, než by zákazník dokázal získat sám," vysvětluje spolumajitel společnosti Lukáš Pecina. Dodává také, že není třeba se ničeho obávat.

„Smlouva o poskytování je stále uzavírána mezi klientem a konkrétním poskytovatelem internetu. My tu fungujeme opravdu jenom jako rovnocenný partner na straně klienta. Postaráme se o to, aby náš zákazník získal nevýhodnější možné podmínky, vše vysvětlíme a zařídíme," popisuje.

ŽÁDNÉ ČEKÁNÍ NA INFOLINKÁCH

Zákaznická péče ovšem s podepsanou smlouvou nekončí. „Ten, kdo si smlouvu prostřednictvím NejPřipojení.cz uzavře, získává podporu přímo od NejPřipojení.cz, takže odpadá zdlouhavé volání na infolinku poskytovatele služeb, problémy bude klient řešit přímo s námi," uzavírá Lukáš Pecina. Svou poptávku můžete zaslat prostřednictvím internetových stránek www.nejpripojeni.cz, nebo na telefonním čísle 722 964 094.