Neslibovali jsme nemožné, a nebudeme tak činit ani do budoucna. Chceme, aby Klatovy nadále byly městem, kde se dobře žije a kde lidé rádi pracují, tráví volný čas a vychovávají své děti.

Proto chceme podpořit na všech úrovních samosprávy – v městském i krajském zastupitelstvu, ale i státní správy, výstavbu obchvatu Klatov a lepší napojení našeho města na stávající rychlostní komunikace. Díky této stavbě se doprava zklidní a centrum Klatov nebude sloužit jako dopravní tepna. Budeme moci více podpořit turistický ruch, při centru vzniknou nová parkovací místa, dosavadní silnice najdou nového využití, jako stezky pro cyklisty nebo nové pásy městské zeleně.

Klidné a bezpečné Klatovy je hlavní cíl v našem programu, budeme rádi, když se s ním ztotožníte a 5. nebo 6.října naše kandidáty podpoříte.

Pavel Strolený a kandidáti hnutí ANO v Klatovech

Pavel Strolený

SUŠICE

CHCEME VRÁTIT SUŠICI SÍLU  A JISTOTU

V letošních komunálních volbách se ucházíme o možnost pracovat pro Sušici a její obyvatele i po následující 4 roky. Jsme jako Vy –  se Sušicí spojeni na celý život. Žijeme  zde, máme kořeny, své vlastní rodiny, přátele, chodili jsme do sušických škol. Záleží nám na tom, aby Sušice byla místem pro dobrý život všech, nejen proto, že je „branou Šumavy”. Chceme o město pečovat tak, aby se rozumně rozrůstalo, dobře hospodařilo a obyvatelé z něj neodcházeli, ale zůstávali tu, nebo se sem rádi natrvalo vraceli.

 

Je to hodně práce, hodně odpovědné práce – s úctou k minulosti,  současným možnostem a s vizí do budoucna  dělat taková rozhodnutí, která Sušici  vrátí sílu a jistotu kdysi okresního města. Vidíme, že k tomu, abychom prosadili rozumná řešení, byli dobrými hospodáři v zájmu nás všech a zanechali dalším generacím  Sušici  v dobré kondici, potřebuje město změnu. Novou sílu, energii, nápady, zodpovědnost.

 

Nenabízíme spasitelská gesta, ani zázraky na počkání. Nabízíme poctivou práci, znalosti a zkušenosti,  profesionalitu. Věříme, že chcete mít Sušici podobně jako my zdravou, silnou a životaschopnou.   Chceme Sušici vrátit sílu a jistotu kdysi okresního města. Když nám dáte šanci, dáte nám příležitost Vás přesvědčit, že jste zvolili dobře.

 František Jelínek

 

                                              

František Jelínek a kandidáti hnutí ANO v Sušici