Narex chce být svým zákazníkům a uživatelům blíž, proto se každoročně vydává na veletrhy a výstavy. Tam si přijdou na své všichni nadšení zemědělci, řemeslníci, zahrádkáři, stavebníci, kutilové, zahrádkáři… Zkrátka všichni ti, kteří jsou zvědaví na novinky a celý výrobní program, který NAREX představuje.

České nářadí Narex je mimo jiné proslulé svou univerzálností. Není určené pouze pro jeden druh pracovní operace, tak jako to bývá u zahraničních výrobců nářadí. Český řemeslník si vystačí s málem a zlaté české ručičky si dokáží poradit v každé situaci. Jednou z hlavních cílových skupin, pro které nářadí produkuje jsou právě i zemědělci. Ti využívají nářadí každodenně při údržbě nejen zemědělských strojů, ale i budov, různých stavení a zařízení nejen pro zvířata a pěstování, ale i pro svůj soukromý život. Na veletrh Země živitelka Narex jistě patří


Lehké vrtací kladivo EKV 21

Hlavní sezóna nářadí je vždy jaro a podzim, tedy tak jako předešlé roky chystá výrobce elektronářadí akční nabídku platnou od 1. září. Návštěvníci veletrhu mají jedinečnou příležitost vyzkoušet si novinky mezi prvními a nakoupit za zvýhodněné ceny již s předstihem. Exkluzivně, týden před spuštěním akční nabídky si novinky a akční modely mohou vyzkoušet nebo zakoupit přímo na výstavišti. Nikde jinde takou příležitost mít nebudou.


Loňská prezentace Narex na Českobudějovickém výstavišti

Zářiová akční nabídka se skládá z jedenácti akčních modelů ze standardního sortimentu a jedné novinky, ke kterým zákazníci obdrží dárek v hodnotě až 999 Kč. Dále zcela nová řada strojů a čtyř novinek z řad příslušenství. Více se dozvíte a uvidíte přímo na výstavišti.

Těšíme se na Vás od 22. do 27. srpna na Českobudějovickém výstavišti.


Kompaktní půpalcový rázový utahovák ESR 500

Narex zároveň pořádá mnoho zajímavých předváděcích akcí s předváděcím technikem Jirkou Poláčkem. Potkat ho můžete po celé České republice.

Není nad to načerpat hodnotné informace o nářadí v praxi. Na výstavách a veletrzích jsou připraveni předváděcí technici, produktoví manažeři a další zaměstnanci zodpovědět veškeré dotazy a ochotně vám předvést kompletní sortiment stojů a příslušenství NAREX. Sledujte kalendář akcí na https://www.narex.cz/cs-cz/kalendar_udalosti

Kompletní akční nabídku naleznete na www.narex.cz/akce nebo u autorizovaných prodejců od 1. 9. 2019.