Jičín – „Chtěla jsem do Jičína přivést obchod s oblečením, které je z kvalitních materiálů a za skvělé ceny,“ říká majitelka Buco Boutique Marie Vojíková. Obchod, který funguje od 29. října, založila Marie Vojíková spolu se svým partnerem. „Partner má v ten den narozeniny, takže bylo otevření trochu i na jeho počest,“ usmívá se.

V butiku, který má otevřeno od pondělí do soboty najdete originální oblečení, které se zároveň hodí pro každodenní nošení. „Jedná se o dámskou italskou módu včetně doplňků. Zboží osobně vybíráme v Itálii, u našich dodavatelů. Naše móda je ve velikosti XS až po XL. Ceny jsou navíc velmi dostupné a dbáme na kvalitní materiály,“ popisuje Marie Vojíková. Přestože je v názvu obchůdku slovo „boutique“, nemusí se nikdo bát přemrštěných cen. „Znamená to, že nedovážíme konfekci. Naše zboží je dostupné v omezeném počtu kusů, ať už se to týká druhu, nebo barvy. Tento trend si chceme držet i do budoucna. Jsme na malém městě, zákaznice se tak nepotkají ve stejném oblečení a každá si udrží svou výjimečnost,“ dodává Marie Vojíková.

"První akci pro naše zákaznice jsme pořádali v sobotu 8. prosince. Uspořádali jsme DEN HÝČKÁNÍ, kdy v butiku bylo profesionální líčení a také drobné občerstvení. Ohlasy na tuto akci byly velmi kladné a na příští rok už máme vymyšlené další zpříjemnění vybraných sobot a o všem budeme včas informovat."