Laserové operace

Nejběžnější laserová operace prováděná na klinice NeoVize v Brně je zákrok NeoLASIK HD s doživotní zárukou. Je ideálním řešením pro dalekozrakost, krátkozrakost i astigmatismus. V našich číslech vyšla jednoznačně výhodněji než kontaktní čočky. Pohodlí a život bez omezení se nijak finančně vyčíslit nedají, ty se do tabulky nevejdou.

ročně 10 let 20 let
kontaktní čočky 6 000 Kč 60 000 Kč 120 000 Kč
operace NeoLasik HD 38 000 Kč 38 000 Kč 38 000 Kč

Po laserové operaci si pacienti nejvíce pochvalují svobodu a možnost věnovat se naplno všem aktivitám, které nošení brýlí nebo čoček limitovalo. Mezi našimi pacienty hodně sportovců a lidí, kteří vedou velmi aktivní život. Laserový zákrok je vhodné absolvovat v mladé dospělosti, kdy je již vada ustálená.

Pacienti odcházejí z operačního sálu s úsměvem.

Pacienti odcházejí z operačního sálu s úsměvem.
Autor: Neovize group/archiv

Refrakční nitrooční operace

“Některým pacientům doporučujeme spíše nitrooční zákrok ať už z důvodu věku, nebo typu oční vady, např. vyšších dioptrií,” vysvětluje primářka oční kliniky NeoVize Šárka Skorkovská. V tabulce jsou srovnány přibližné průměrné náklady na pořízení multifokálních brýlí (a jedněch doplňkových, které lidé zpravidla ještě používají) a operace PRELEX, při níž je do oka implantována trifokální nitrooční čočka. Ta zlepšuje vidění na všechny tři hlavní vzdálenosti, do nichž zaostřujeme - do dálky, do blízka (čtení, telefon) a na střední vzdálenost (počítač, pracovní deska). “Zákrok využívají především pacienti, kteří se po čtyřicítce nechtějí smířit s brýlemi na čtení. Je rychlý, vůbec nebolí a provádíme jej ambulantně,” doplňuje primářka pražské DuoVize Lucie Valešová. Operuje se každé oko zvlášť, zpravidle s odatupem několik dnů.

jednou za 2 roky 10 let 20 let
multifokální brýle + jedny doplňkové 23 000 Kč 115 000 Kč 230 000 Kč
operace PRELEX 59 200 Kč 59 200 Kč 59 200 Kč

Operace na splátky

Samozřejmostí jsou již také operace na splátky. Pokud nechcete vydat naráz větší obnos peněz, využijte splátky. Zaplatíte pouze zálohu a zbytek ceny splácíte podle svých možností, zpravidla jeden rok. Můžete si nový zrak užívat hned a nečekat, až nešetříte požadovanou částku.

kontakty: 
NeoVize
DuoVize