Od 9. prosince se před OC FUTURUM každý den bruslí pod širým nebem na kluzišti o velikosti 288 m2 až do konce měsíce února. Kluziště je umístěno na parkovišti v blízkosti McDonald a venkovního hřiště OC FUTURUM, kde v případě příznivých klimatických podmínek vytvoříme pro děti bobovací a koulovací park.

Máme pro Vás otevřeno každý všední den od 14.00 do 20.00 a o víkendu od 10.00 do 20.00.

Plocha je zpřístupněna zdarma, zapůjčení bruslí je za poplatek 50 Kč. U kluziště se zahřejete u nejrůznějších alko či nealko nápojů jako je SVAŘÁK, PUNČ či MEDOVINA. Dále se můžete těšit na nejrůznější občerstvení v podobě bramboráku, párků v rohlíku palačinek a sladkých dobrot pro děti.

Kluziště je umístěno na parkovišti v blízkosti McDonald a venkovního hřiště OC FUTURUM, kde v případě příznivých klimatických podmínek vytvoříme pro děti bobovací a koulovací park.

Zdroj: zadavatel inzerce

Doufáme, že u nás budou lidé v příjemné atmosféře nejen nakupovat, ale také relaxovat, sportovat a soutěžit. Na každý pátek a sobotu od 16 hodin jsme připravili taneční party s DJ rádia Helax, kteří Vás na kluzišti pořádně rozhýbou a přivodí tu pravou atmosféru. Aktuální program na kluzišti najdete ZDE

Zdroj: zadavatel inzerce

„Po celou dobu budeme u kluziště a chystat atraktivní doprovodné programy, proto sledujte pravidelně náš Facebook a webové stránky futurumostrava.cz a užijte si s námi zimní atmosféru, “  říká Kamila Gregoricova marketinkový koordinátor obchodního centra FUTURUM Ostrava.