Někteří z nás je mají koupeny už v létě, jiní se rozhodují později, v době, kdy je vánoční nabídka největší.  A ti, kteří zvolí pro své předvánoční nákupy opavské Obchodní centrum Breda, určitě neprohloupí. Zákazníky zde potěší nejen tematická výzdoba, ale také řada služeb k usnadnění výběru vánočních dárků a zpříjemnění atmosféry.

Stejně jako v minulých letech si mohou zákazníci dárky zakoupené OC Breda nechat zdarma zabalit, stánek s profesionálním balením dárků bude ve dnech 6. až 23. prosince umístěn v podlaží 0 u hlavního vstupu U Fortny  a služba bude fungovat vždy od 13 do  19 hodin.

Připraven je i bohatý program pro děti, každou prosincovou neděli od 15 hodin se mohou těšit malí návštěvníci na pohádky v podlaží 0, o sobotách vždy  od 16 hodin  mohou navštívit dětské dílničky.

A jaké by to byly Vánoce bez Mikuláše! Ten navštíví i s čertem a andělem OC Breda ve čtvrtek 5. prosince, obdaruje děti mikulášskými perníčky, v době od 15 do 18 hodin se uskuteční řada Andělských soutěží, kouzlení s čertíky a nemůže chybět ani diskotéka.

Advent s sebou přináší i výjimečnou sváteční atmosféra, na kterou se všichni po celý rok těšíme. Patří k němu  i nakupování vánočních dárků,  v OC Breda najdete v tomto čase bohatou vánoční inspiraci i zábavu

 Program pohádek:

1. 12. To je náš Mikuláš 

8. 12. Nedělní klaunské mikulášoviny

15. 12. Vánoční pohádka o malém andílkovi 

22. 12. Pod vánočním stromkem - klauni mají z balonků skoro všechno – i vánoční stromek a pod ním kupu dárků

29. 12. Veselý Silvestr - hodinka plná zábavy pro děti