Proto není na škodu už nyní sbírat buď inspiraci, nebo pořídit dárky s mírným předstihem. Vyhnete se tak nákupům na poslední chvíli, tlačenicím, strkání atd.

Jedinečnou příležitost nákupů za speciální ceny nabízí Nightshopping v opavském obchodním centru Breda&Weinstein v pátek 16. listopadu.  Během této jedinečné akce, která spadá do oslav 6. narozenin OC Breda&Weinstein a potrvá od 18 do 22 hodin, přichystaly obchody výrazné slevy a akce. Ty nejlepší dárky pro rodinu, své blízké, ale i pro sebe můžete koupit na jednom místě, za krátký čas a v pohodě.

Opavské obchodní centrum nabízí  na paletu obchodů, služeb, gastronomie, zábavy a volnočasových aktivit. Mezi více než 100 pronajímanými jednotkami nechybí značky C&A, New Yorker, H&M, Lindex, Intersport, Datart, Rossmann, Dráčik, nakoupíte zde obuv, knihy, domácí potřeby, elektro i potraviny.

Součástí centra je také multikino Cinestar se šesti sály, nejmodernější 3D projekcí a celkovou kapacitou 650 diváků, stylová kavárna (Ka-Varna) umístěná v renovovaném sále staré varny nebo restaurace Nová sladovna s vlastním minipivovarem. Pro parkování je určeno přibližně 500 parkovacích míst zejména v podzemních podlažích.

Přijďte si užít exkluzivní předvánoční nákupní akci do OC Breda&Weinstein!