Už v pátek šestnáctého listopadu, hned po Kabelkovém veletrhu vypukne s úderem osmnácté hodiny populární nightshopping, který bude laděn ve víru zajímavých slev. 

Ke každé správné oslavě patří sladkosti a přesně tuto zásadu ctí i široko daleko známé opavské obchodní centrum. V sobotu 17. listopadu od 10 do 19 hodin budou oslavy šestých narozeniny pokračovat, a to přímo čokoládově. Program zahájí v 10 hodin hudba, vybíraná DJ Srpem a v 14.35 hodin začíná Cooking show domácí kuchařky Karolíny Kamberské, známé z pořadu TV Prima Karolína, domácí kuchařka. Od 15.15 hodin ho zakončí autogramiáda její nové knihy s názvem Karolína – každý den je svátek. V 15.35 hodin dostanou malí kuchtíci i dospělí řešitelé kvízu prostor pro soutěže na pódiu a v 16 hodin začíná Chilliman show, plná soutěží. Zlatým hřebem narozeninového programu bude od 18 hodin padesátiminutový koncert zpěvačky Marty Jandové, která na něm vystoupí se svou kapelou a po něm už následuje slavnostní krájení narozeninového dortu.

Moderování programu se ujme Jakub Kotek a návštěvníci si mohou vybírat ze spousty připravených stánků. Zkrátka nepřijdou ani děti, pro které je připravený doprovodný program, vonící čokoládou, cukrovinkami a vařením, všechny aktivity propojí oblíbená degustace dobrot. Děti se projdou po medové soutěžní cestě a zapojí se do kulinářských kreativních dílniček. V nich dostanou možnost zdobit dezerty, malovat zeleninou i ovocem nebo henou, na zájemce čeká facepainting a maskotem akce bude Včelka Mája.

Společenské a obchodní centrum Breda & Weinstein bylo v centru města slavnostně otevřeno 15. listopadu 2012 na půdorysu bývalého měšťanského pivovaru Zlatovar. Byla to tehdy velká sláva. Nůžky v rukou tehdejšího primátora Zdeňka Jiráska přestřihly pásku v 10 hodin a dav zvědavých Opavanů vtrhl dovnitř. Kromě prohlídky a prvních nákupů  mohli návštěvníci sledovat  celodenní zábavný program. Při stavbě centra byl zachovaný historický ráz venkovních fasád a také pivovarský komín, tvořící nevšední architektonickou dominantu. Důkladnou rekonstrukcí prošly objekty staré a nové sladovny, varna i spilka a nově byl zastavěný prostor horního a dolního pivovarského dvora. V něm bylo vybudované jedno podzemní a čtyři nadzemní podlaží. Centrum svým názvem i některými prvky odkazuje na historický opavský obchodní dům Breda.

http://www.ocbreda.cz/cokoladove-narozeniny/a-9850/