Požadavků na moderní kuchyni je více než dost, musí být ergonomická, levná, nabízet dostatek úložného i pracovního prostoru a nesmí zabírat mnoho místa. Což je vzhledem k současnému trendu mini bytů stále podstatnější otázkou.

Logicky rozdělené zóny

Základem funkční kuchyně je rozdělení do tří základních zón: pro skladování potravin, pro čištění potravin a umývání nádobí a zóny pro vaření. Tyto zóny na sebe musí navazovat, abyste při vaření nemuseli dělat zbytečné a nelogické kroky. U blokových kuchyní nad zónami přemýšlet nemusíte, odborníci toto již vyřešili za vás.

Vy si vyberete pouze, zdali chcete rovnou kuchyni, nebo rohovou a jaký rozměr a orientace bude do vašeho interiéru sedět. Potom si vyberete dekor, který se vám líbí a za týden již kuchyni můžete mít doma, připravenou k vaření.

  U blokových kuchyní za vás zóny již vyřešil odborník. Kuchyně Emilia, U blokových kuchyní za vás zóny již vyřešil odborník. Kuchyně Emilia,Autor: JENA NÁBYTEK

Spousta úložného prostoru i na malém kousku

Kuchyňské bloky jsou vhodné pro klasické panelákové byty i pro moderní minibyty, protože architekti je navrhují tak, aby zabraly co nejméně místa, ale poskytly dostatek pracovního i úložného prostoru. Sestava je proto promyšlená do posledního centimetru. Blokovou kuchyni tak můžete mít i na méně než dvou metrech a nacpete do ní vše, co potřebujete.

Kuchyně Emilia Lux v elegantním šedém dekoru využívá prostoru do posledního centimetru. Díky tomu nabízí XL úložný prostorKuchyně Emilia Lux v elegantním šedém dekoru využívá prostoru do posledního centimetru. Díky tomu nabízí XL úložný prostorAutor: JENA NÁBYTEK

Moderní dekory za přijatelnou cenu, rychlost dodání

S rostoucí poptávkou roste i nabídka, proto dnes na trhu najdete opravdu bohatý výběr nejrůznějších dekorů. Třeba oblíbenou bílou ve vysokém lesku v kombinaci s tmavou kuchyňskou linkou, dřevěný dekor i elegantní černou.

Kvalitní blokovou kuchyni pořídíte již za pár tisíc korun a většinou ji zvládnete složit sami, podle podrobného návodu. S hotovou sestavou ušetříte čas, který byste strávili vymýšlením, sestavováním a čekáním na realizaci kuchyně na míru.

Kuchyně Maya kombinuje trendy bílou ve vysokém lesku s černou pracovní linkou.Kuchyně Maya kombinuje trendy bílou ve vysokém lesku s černou pracovní linkou.Autor: JENA NÁBYTEK