Lidská stopa se vryla do obrazu Země takřka nesmazatelně a právě proto se ekologická řešení integrují do maxima možných odvětví naší činnosti. Společnost Transform a.s. se zaměřuje na efektivní využití recyklovaných plastů a městské mobiliáře jsou jedním z produktů portfolia této společnosti. Jestliže stojí obec právě před otázkou renovace či zcela nového pořízení obecního mobiliáře, určitě nelze nechat bez povšimnutí produktové portfolio společnosti Transform a.s. Lavičky, plotovky či pískoviště z materiálu Traplast™, který je vyroben z recyklovaného plastu, jsou nejen ekologické, ale především nevyžadují pravidelnou údržbu.


Plastový odpad nemusí hyzdit oceány, může zdobit zahrady, dětská hřiště či městské parky.

Materiál Traplast™, který během svého působení na poli recyklace vyvinula společnost Transform a.s., je lehký, nenasáká, nepřemrzne ani nepopraská. Snese velké zatížení a na slunci nekřehne. Je mimořádně odolný proti povětrnostním vlivům, vlhkosti, hnilobě, plísním, houbám, cizopasníkům i běžným chemikáliím. Lehce se čistí. Výrobky z materiálu Traplast™ se vyznačují bezkonkurenčně dlouhou životností a nevyžadují téměř žádnou údržbu. Jednoduše a velmi snadno se s nimi manipuluje. Výrobky z něj můžete řezat, vrtat, spojovat vruty a opracovávat běžnými nástroji na kov nebo dřevo.


Lavičky z materiálu Traplast jsou dodávány jako stavebnice, a to včetně spojovacího materiálu.

I malý zásah může znamenat velké změny!

Obec oplotila místo, kde jsou popelnice pro celé naše sídliště. Na první pohled jsem si vůbec nevšimla, že se jedná o plotovky z plastu. Musím říct, že dříve nevzhledný prostor vypadá nyní velmi pěkně a již třetí sezónu si plot drží svou původní barvu.

Jitka M., Kladno

Zvelebení obecních prostor nemusí nutně znamenat velké investice a náročné stavební úpravy. Volbou kvalitních produktů z materiálu Traplast™ navíc zajistíte dlouhou životnost vaší investice. Díky poskytované 15 leté záruce mají o plastový městský mobiliář zájem i obce, které vypisují výběrová řízení z dotací s požadavkem garantované minimální 5 leté životnosti.     


Pískoviště, které poslouží několika generacím.

Využití takřka nesmrtelného materiálu Traplast™ zdaleka nekončí jen u laviček, plotů a pískovišť. Všude tam, kde potřebujete opravdu houževnatý a odolný materiál, použijte plastové profily z materiálu Traplast™ - podlahy teras a pergol, kompostéry či boxy pro hospodářská zvířata.

www.recyklace.cz