O běhu

Běháte jedině když honíte autobus? Přijďte i tak. Na trase v délce 2,5 kilometru nejde o špičkové sportovní výkony, ale o příjemně strávené odpoledne. Účastníci závodu jsou zváni i s doprovodem – těšíme se na jednotlivce, páry i celé rodiny. Nejlepší zážitky jsou přece ty, které sdílíme se svými blízkými. A nebojte se, doprovod se rozhodně nudit nebude. Připraveny jsou atrakce pro všechny věkové kategorie.

Program

Registrační poplatek je 100Kč včetně DPH za dospělou osobu. Děti mají účast zdarma. 

Nabízíme tři výkonnostní kategorie, z nichž si vybere opravdu každý:
1. Chrti (pro ambiciózní jedince, kteří mají natrénováno)
2. Pohodáři (pro příležitostné běžce každého věku, váhy a kondice)
3. Rodiny s dítětem/dětmi

Každý běžec obdrží tričko s logem závodu, startovní číslo, v cíli pak malou svačinu, diplom, medaili a náramek. Pro děti, které poběží, máme trička zdarma.

Registorvat se můžete zde: www.skanskahomerun.cz

Akce se koná dne 17.9. 2017 ve 14:00 hodin, přijďte, prosím, včas ať nezmeškáte svůj start. Zatímco se závodníci budou propracovávat k cíli, na doprovod čekají atrakce všeho druhu.

Pro děti jsme připravili Skanska Zelenou laboratoř - zajímavý stánek zaměřený na ekologii, dále pak skákací hrad nebo facepainting. O organizaci celého odpoledne se postará zkušený moderátor a nebude chybět ani hudba.

V každém případě – Karlín je zajímavá čtvrť, která má co nabídnout. Třeba se po závodě zdržíte na večeři v některé z místních restaurací a hospůdek.

Kontakt

adresa: U Mlýnského kanálu, Praha 8, Karlín
tel: +420 721 680 069 (10:00 - 16:00 PO-PÁ)
e-mail: info@skanskahomerun.cz
web: www.skanskahomerun.cz