Přeloučská pobočka UniCredit Bank Expres se má rozšířit o finanční poradenství Partners. Co to konkrétně znamená?
Rozšířením o komplexní poradenství Partners vznikne unikátní koncept bankovní a poradenské pobočky UniCredit Bank Expres – Partners market, kde kromě produktů UniCredit Bank najdete nabídku 50 dalších finančních institucí z řad bank, pojišťoven a investičních společností z celého světa. Klient tak u nás má k dispozici vše o financích pod jednou střechou. Poradíme mu s bankovním účtem, stejně jako s hypotékou, spořením nebo pojištěním. Zároveň se může zcela svěřit do rukou odborníka, který mu připraví dlouhodobý finanční plán na míru. Samozřejmostí takové služby je také pravidelný servis a aktualizace plánu. O klienta je tak v oblasti financí postaráno po všech stránkách.

Co obnáší být majitelem takové pobočky?
Znamená to mít vlastní byznys ve velice perspektivním oboru, kterým finance bezpochyby jsou. Konkrétně pobočka v Přelouči je dnes již zavedená a obsluhuje nyní již více než 300 bankovních klientů a potenciál místních klientů Partners je dalších 1000 osob. Najdete ji na výborném místě v centru města a její výhodou je i nízká měsíční nákladovost, takže majitel se může soustředit na růst byznysu a ziskovost. Pobočka má garantovanou exkluzivitu ve spádové oblasti o rozsahu 40 tisíc obyvatel, takže potenciál růstu je velký. Jiné zavedené pobočky dnes dosahují měsíčního obratu přes půl milionu korun.

Jaké vlastnosti musí nový majitel mít?
Hledáme osobnost, která region dobře zná a má zde kontakty. Samozřejmě výhodou je i zájem o finance a vůbec zájem podnikat samostatně v bankovnictví a poradenství. Majitel pobočky UniCredit Bank Expres – Partners market do ní investuje nejen kapitálově, ale také ji osobně řídí, a musí tedy být lídrem, kterého práce s lidmi baví.

Na koho se může zájemce o pobočku UniCredit Bank Expres – Partners market obrátit?
Doporučuji podívat se nejprve na náš web www.partnersmarket.cz, kde najde všechny důležité informace včetně vzorového byznys plánu a kontaktního formuláře, po jehož vyplnění se mu ozveme a domluvíme si schůzku. Kontaktovat nás může také prostřednictvím bezplatné telefonní linky 800 63 63 63, kde ho propojí s příslušným regionálním manažerem.

KOMERČNÍ PREZENTACE