Cvičení může zlepšit vaši náladu, dodat vám sílu,
uklidnit vaše negativní emoce a nastartovat váš milostný život i kariéru.

Neexistuje nic lepšího, čím byste mohli kompenzovat posilování. Fitness B-FIT je vybaveno excelentními posilovacími stroji Grünsport,
které se vyrábí v Horní Bříze, 30 km od Rokycan, činkárnou a kardio zónou.

Jakmile poprvé zvednete činku, zvyšujete tím svoji šanci na prožití delšího a vitálního života.

Mnoho lidí se bojí jít do posilovny. Například z toho důvodu, že se na ně lidi budou koukat „divně“, nebudou se cítit dobře nebo se dokonce budou stydět. Vůbec se tímhle netrapte, dnes posilovny neplní jen namakaní kulturisté či fitness závodníci. Jsou v nich mámy, které odběhly od svých dětí, tátové, kteří se chtějí protáhnout po celém dni v práci, řidiči, kteří celý den sedí za volantem, učitelé, manažeři, účetní, zdravotní sestřičky…
Každý se může stát lepším člověkem. A B-FIT vám k tomu může pomoci! Obsluha fitness ráda a ochotně poradí nováčkům, a nejen do začátku oceníte osobního trenéra.

 

Každý by si měl stanovit svůj cíl.

Chcete se protáhnout a cítit se fit? Postačí jedna hodina třikrát týdně. A budete se cítit ve formě. 
V B-FIT vám díky skvělému přístroji INBODY 270 změří svalovou hmotu, vodu a tuk ve vašem těle. 
Po určité době, např. po měsíci, je vhodné hodnoty přeměřit. Budete mít možnost porovnat efektivitu vašeho cvičení.
Není důležité, kolik kilogramů shodíte. Důležité je, zda ubyde tuk v těle a naopak přibyde svalová hmota.

 

Několik rad do začátku.

Pokud máte tu možnost, cvičte po ránu. Po ránu je jednodušší se namotivovat, a pak se celý den cítíte pozitivně a fit. Zároveň posilovna není tak přeplněná jako v pozdějších hodinách. Udělejte si radost a dobře se oblečte. Budete se cítit lépe. Nikdy nechoďte do posilovny hladoví. Potřebujete energii pro vaše cvičení. Ideální je ovoce a další zdravé cukry (banán, energetické tyčinky, gely) 15 – 30 minut před cvičením. Pijte vodu. Ani káva není na škodu. Pokud si nevěříte, že cvičení zvládnete sami, oslovte trenéra. Je důležité hned od začátku provádět cviky správně. Ostatně, trenér vás namotivuje k lepším výkonům. Vyberte si pro vás tu správnou hudbu ke cvičení. B-FIT je otevřené pro členy fitness od 4 do 23 hodin, každý si může zvolit ten správný čas. Recepce pak od 8 do 20,30 hodin. Na baru zakoupíte tyčinky, spalovače, nakopávače, BCAA, energetické gely a také u nás najdete širokou škálu různých příchutí proteinu.

 

Fitness B-FIT láká po celý únor na zvýhodněný HAPPY HOURS vstup za 99,-Kč

(vstup po – pá od 8 do 14 hodin a po celý víkend), ke kterému navíc obdržíte iontový drink a ručník na stroje zdarma. Kdo si zakoupí členství B-FIT, obdrží spoustu dalších výhod. Po cvičení si můžete dopřát kvalitní protein za skvělou cenu. A mnoho dalšího. Neváhejte a udělejte něco málo pro své zdraví.
BE COOL BE FIT. B-FIT najdete v areálu bývalých kasáren v Rokycanech v budově mycí linky AUTO BĚHOUNEK
více info na www.bfitrokycany.cz