Aktivity pro celou rodinu nabízí již třetí sezónu Avion Sport Park – velký sportovní a volnočasový areál, jehož páteří je bezmála kilometr dlouhá in-line dráha, dětské hřiště, 32 metrů dlouhá dětská lanovka, ale také multifunkční hřiště využitelné pro řadu kolektivních i individuálních sportů. Přímo na místě je nově k dispozici půjčovna sportovního náčiní, otevřená denně od 13:00 do 20:00 hodin. Půjčit si zde můžete například vybavení ke hrám Kubb a Cornhole, fotbalový míč i s brankami nebo síť na volejbal a nohejbal. Nechybí ale ani slunečníky, deky a gril. Každý víkend, vždy v 16:00 hodin, se bude v Avion Sport Parku konat turnaj v oblíbené severské společenské hře Kubb. Volnočasová zóna byla před nedávnem doplněna o trampolíny, naučné tabule a ptačí budky v rámci programu skupiny IKEA zaměřeného na zlepšování kvality životního prostředí.

Automobilovým nadšencům a amatérským závodníkům všech věkových kategorií je určena nejdelší a nejmodernější dráha pro elektro-motokáry ve střední Evropě, kterou najdete v E-MOTION Parku Ostrava. Hala na ploše více než 8000 m2 nabízí přes 400 metrů dlouhou a až osm metrů širokou trať s několika rychlostními úseky.
Otevřeno je denně od 12:00 do 22:00 hodin, o víkendech už od 10:00 hodin.

Řadu zábavních aktivit si užijete i ve Funparku Žirafa, který s rozlohou 2300 m² patří k největším zábavním parkům v České republice. Prostor disponuje více než devadesáti nejmodernějšími atrakcemi pro děti i dospělé. Nejen k vidění je zde například největší dětská prolézačka v Evropě nebo nejmodernější 9D kino s nabídkou více než 80 filmů.
Funpark Žirafa má otevřeno každý den od 9:00 do 19:00 hodin, o víkendu až do 21:00 hodin.
Vedle běžného vstupu nabízí také možnost objednání narozeninové oslavy či jiné události na míru.

Návštěvníci ostravského Avion Shopping Parku naleznou v areálu nákupního centra také hřiště na discgolf nebo moderní fitness centrum FIT UP! o rozloze 1200 m². K dispozici je zde například Ladies zóna určená speciálně pro dámy nebo CROSS UP! zóna, ve které se každý den od 18:00 do 20:00 konají tréninky pod vedením kvalifikovaného trenéra. Pro rodiče s dětmi je pak v rámci centra připraveno již tradičně několik dětských koutků včetně oblíbené Dinozemě, kina nebo hlídaného koutku Avion Junior, kde se o nejmenší návštěvníky centra postará proškolený personál. Podrobnější informace o všech zmiňovaných atrakcích a novinkách najdete na webu www.ostrava.avion.cz.
Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme dobrou zábavu!