Avion Shopping Park Ostrava se dlouhodobě snaží přinášet svým zákazníkům nejen zážitky a radost z nakupování, ale také možnost kvalitně strávit volný čas. Proto centrum pravidelně nabízí řadu nejrůznějších zábavních či vzdělávacích aktivit. Akce s názvem „Objevte s námi svět“ je určena všem, kteří rádi cestují a poznávají nová místa. S výběrem ideální destinace pro vaši dovolenou vám poradí nejen pracovníci cestovních kanceláří, ale také zástupci Moravskoslezského, Olomouckého, Zlínského a Jihomoravského kraje. Ti z vás, kteří se chystají do zahraničí, jistě přivítají podrobné a praktické informace poskytnuté velvyslanectvím Egypta, Thajska, Japonska nebo Chorvatska. Zaměstnanci IKEA pak návštěvníkům akce velmi rádi představí Švédsko, tamější turistické zajímavosti a kulturu. 

Jak již bylo zmíněno, cílem akce „Objevte s námi svět“ je usnadnit obyvatelům moravskoslezského regionu výběr letní dovolené, ale také jim předat užitečné rady a informace o tom, co je dobré mít na cestách u sebe, na co si dát pozor v různých destinacích, která očkování jsou vhodná a podobně. Návštěvníci Avion Shopping Parku se rovněž mohou zapojit do soutěže o hodnotný zájezd. 

V sobotu 23. a v neděli 24. června se můžete těšit na bohatý doprovodný program.

První víkendový den bude věnován Švédsku, a proto například zazní nesmrtelné hity skupiny ABBA v podání Jitky Asterové, Bořka Slezáčka a Petry Vraspírové z oblíbeného muzikálu Mamma Mia! Dále si zahrajete tradiční společenskou hru Kubb a nebudou chybět ani švédské kulinářské speciality připravené šéfkuchařem Martinem Škodou.

Zdroj: Muzikál Mamma Mia.Autor: Muzikál Mamma Mia!

Neděle pak proběhne v duchu asijské kultury, užijete si ukázky bojových umění a ochutnáte tradiční pokrmy asijské kuchyně. Pro podrobnější informace sledujte web www.ostrava.avion.cz a facebookový profil Avion Shopping Parku Ostrava.

Všechny vás srdečně zveme!