Když se řekne Karviná, mnohé ještě pořád napadne spojení s horníky a písničkou skupiny Yo Yo Band. To je už ale minulost. Dnešní Karviná, to je krásně opravené historické centrum s půvabným náměstím, nádherný zámek Fryštát s kouzelným parkem, Slezská univerzita či lázně Darkov. Podmínky pro život se zde neustále zlepšují, pořád se něco buduje, opravuje, vznikají nová dětská hřiště, relaxační zóny, opravují se silnice, chodníky, osvětlení, přibývá zeleně. Vedení města se stará nejen o nové projekty, ale obnovuje i ty starší, které se osvědčily. A myslí při tom na mladé rodiny s dětmi i na seniory.

Svým dílem se rozhodl přispět i Asental, který v rámci projektu „Bydlení, rekreace, podnikání“ připravil nabídku pozemků určených pro občany tohoto mikroregionu. Ať už si chcete pořídit pozemek pro rodinný dům, rekreační chatu, zahrádku pro radost nebo rozjet svůj podnikatelský záměr, Asental je připraven nabídnout vám vhodný pozemek k jeho realizaci. Společnost Asental prodává pozemky o rozloze od 500 m2 až do velikosti několika hektarů vhodné pro soukromé vlastníky, drobné zemědělce, chataře, rybáře, chovatele a zahrádkáře, ale i prostory pro bikery nebo jiné sportovce, motoristické nadšence či milovníky adrenalinových zážitků typu paintball nebo lasergame. Chcete-li malý lesík se vzrostlými stromy, střelnici, vidíte se jako cvičitel psů nebo máte jiný nápad, jsme schopni vám nabídnout řešení na míru.

Karviná letos oslavuje 750 let od první písemné zmínky. Je městem s hornickou tradicí, které se muselo vypořádat s rekultivací po důlní těžbě, vysokou nezaměstnaností, odlivem obyvatel, a také s určitým nezájmem státních orgánů. Dnes se snaží rozvíjet svůj velký potenciál a vylepšovat zažitý mediální obraz. Dnešní Karviná žije bohatým kulturním a společenským životem. Ať sem zavítáte v jakémkoliv ročním období, určitě si budete moci zajít do divadla, na koncert nebo se potěšit například v botanické zahradě v Karviné-Starém Městě. Karviná také nabízí příznivé podmínky pro vznik a rozvoj různých podnikatelských aktivit. V průmyslové zóně Nové Pole má výrobní haly řada významných firem jako například Shimano, Mölnlycke Health Care, Gates Hydraulics, Sejong a další. Karviná tak má rozhodně co nabídnout jak svým obyvatelům, tak i těm, kteří se přijedou na vlastní oči přesvědčit, že i v tomto regionu je krásně.

Prodej pozemků na Karvinsku

Vybrat si můžete z pozemků v následujících lokalitách – Karviná-Doly,  Karviná-Louky, Karviná-Darkov, Karviná-Ráj, Doubrava, Stonava, Horní Suchá, Orlová, Orlová-Lazy.....

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky (596 262 222) či e-mailem (info@asental.eu), rádi vám poradíme.

Více na www.asental.eu.