Kde konkrétně se nacházejí pozemky, které jsou součástí vaší nabídky?
Jedná se o několik různých lokalit na Karvinsku. V první řadě je to Karviná a její městské části Doly, Louky, Darkov a Ráj. Dále pak okolní obce jako například Doubrava, Stonava, Horní Suchá nebo Orlová.
Jakou mají rozlohu a komu byste je doporučila?
Společnost Asental prodává pozemky o rozloze od 500 m² až do velikosti několika hektarů vhodné pro soukromé vlastníky, drobné zemědělce, chataře, rybáře, chovatele a zahrádkáře, ale i prostory pro bikery nebo jiné sportovce, motoristické nadšence či milovníky adrenalinových zážitků typu paintball nebo lasergame. V nabídce jsou i lesní pozemky se vzrostlými stromy, takže pokud se vidíte například jako cvičitel psů, jste příznivcem military nebo máte jiný zajímavý nápad, je možné vyhledat prostory na míru.Pozemek společnosti Asental v Karviné-Ráji.Zdroj: Zadavatel.
Asental nabízí ke koupi i pozemky v Orlové.     Autor: Zadavatel.

Pocházíte z Valašska a před nástupem do Asentalu jste řadu let profesně působila v Praze. Jak vnímáte Karvinou a zdejší region, kde vlastníte velkou část svého portfolia?
V představách mnoha lidí, zvláště pak těch, kteří sem nikdy osobně nezavítali, figuruje Karviná a její okolí stále jako místo, kde se jen na šachtách těží uhlí. Osobně mě to mrzí a je to velká chyba. Dnešní Karviná, to je krásně opravené historické centrum s malebným náměstím, zámek Fryštát, Slezská univerzita nebo známé lázně Darkov. Život zde nikdy nebyl lehký, ale podmínky se neustále zlepšují. Pořád se něco opravuje, vznikají nová dětská hřiště, relaxační zóny, přibývá zeleně. Město se snaží rozvíjet svůj velký potenciál a vylepšovat zažitý mediální obraz. Jeho vedení přichází s novými projekty a myslí při tom na mladé rodiny s dětmi i na seniory. Na druhou stranu je však stále co zlepšovat a věřím, že k rozvoji Karviné mohou nejvíce přispět místní obyvatelé. Proto jsme se rozhodli nabídnout portfolio pozemků a nepochybujeme, že pro ně občané najdou to nejlepší využití. Stejně tak věřím ve velký potenciál tohoto regionu v oblasti nového průmyslu.
Snažíte se do projektů Karviné také aktivně zapojovat? Jak vypadá vaše spolupráce?
Ano, samozřejmě. Společnosti Asental velmi záleží na rozvoji zdejšího regionu, proto jsme aktuálně v rámci projektu „Bydlení, rekreace, podnikání“ připravili nabídku pozemků určených pro obyvatele Karvinska. Ať už si chtějí pořídit pozemek pro rodinný dům, rekreační chatu, zahrádku pro radost nebo rozjet svůj podnikatelský záměr, Asental je připraven jim nabídnout vhodný pozemek k jeho realizaci. Kromě toho s Karvinou spolupracujeme například na projektu přeměny okolí vodní nádrže Karvinské moře na příměstskou rekreační zónu, finančně podporujeme místní prvoligový fotbalový klub. Probíhá řada intenzivních jednání na různých úrovních o rozvoji zdejších průmyslových zón a podobně.

Prodej pozemků
na Karvinsku
Vybrat si můžete z pozemků
v následujících lokalitách – Karviná-Doly, Karviná-Louky, Karviná-Darkov, Karviná-Ráj, Doubrava, Stonava, Horní Suchá, Orlová, Orlová-Lazy.

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky (596 262 222) či e-mailem (info@asental.eu), rádi vám poradíme.
Více na www.asental.eu