Hornická Karviná je na prahu nové etapy. Podmínky pro život se zde neustále zlepšují a město se stále více orientuje na kvalitu života. Myslí při tom na své obyvatele, na mladé rodiny s dětmi, občany v produktivním věku i na seniory. Svým dílem se rozhodla přispět i společnost Asental, která v rámci projektu „Bydlení, rekreace, podnikání“ připravila nabídku pozemků určených pro obyvatele tohoto mikroregionu. Ať už si chcete pořídit pozemek pro rodinný dům, rekreační chatu, zahrádku pro radost nebo rozjet svůj podnikatelský záměr, Asental může nabídnout vhodný pozemek k jeho realizaci.

Nabídka pozemků
Asental je vlastníkem nejrůznějších typů pozemků na Karvinsku a ty, které lépe zhodnotí sami obyvatelé, nabízí k prodeji. Na webu společnosti je k vidění škála pozemků o rozloze od 500 m² až do velikosti několika hektarů, které jsou vhodné pro soukromé vlastníky, drobné zemědělce, chataře, rybáře, chovatele a zahrádkáře, ale i prostory pro bikery nebo jiné sportovce, motoristické nadšence či milovníky adrenalinových zážitků typu paintball nebo lasergame. V nabídce jsou i lesní pozemky se vzrostlými stromy, takže pokud se vidíte například jako cvičitel psů, jste příznivcem military nebo máte jiný zajímavý nápad, je možné vyhledat prostory na míru. A pokud na webu nenajdete to, co hledáte, vyplatí se kontaktovat Asental a poptat se přímo.

DinoPark i golf
Na pozemcích Asentalu na Karvinsku se již nyní nachází řada lákadel pro místní obyvatele i turisty. Velmi vyhledávaný je například DinoPark, unikátní park s dinosaury perfektně zasazený do posthornické krajiny v Doubravě. Návštěvníci, kterých sem ročně zamíří na 300 tisíc, zde už desátou sezonu najdou modely zvířat z druhohorního období v životních velikostech v jejich přirozeném prostředí tak, jak obývala naši planetu před mnoha miliony let. Modely jsou jak statické, tak i robotické, pohyblivé a všechny jsou ozvučené. Součástí DinoParku jsou atrakce podporující jeho edukační funkci, 3D kino, Dětské paleontologické hřiště, naučná stezka apod.

DinoPark Ostrava ročně navštíví 300 tisíc lidí.Zdroj: Zadavatel.

DinoPark Ostrava ročně navštíví 300 tisíc lidí. Autor: Zadavatel.

Raritou je Golf Resort Lipiny v Karviné-Fryštátě, osmnáctijamkový golfový areál, který svou nabídkou uspokojí profesionální hráče i začátečníky, vybudovaný na pozemcích rekultivovaných po důlní činnosti. Je zde devítijamkové mistrovské hřiště, devítijamkové veřejné hřiště, dále osvětlené cvičné plochy pro zdokonalení hry, zajímavě architektonicky řešená restaurace a dětský koutek pro nejmenší návštěvníky. Dominantou celého areálu, jehož provoz také finančně podporuje společnost Asental, je replika těžební věže, ze které je krásný výhled na golfové hřiště. Další oblíbená lokalita, takzvané Karvinské moře v Darkově, se v současnosti díky spolupráci Asentalu s městem postupně otevírá veřejnosti a obě strany chystají projekt přeměny okolí této vodní nádrže na příměstskou volnočasovou zónu. Asental je opakovaně hlavním partnerem fotbalového klubu MFK Karviná, který reprezentuje město v nejvyšší soutěži.

Rozvoj podnikání
Asental chce také přispět k rozvoji zdejšího podnikatelského prostředí a pomoct s příchodem nových investorů. Proto například v průmyslové zóně Dukla poblíž Havířova, kterou společnost z větší části vlastní, aktuálně probíhá demolice chátrajících budov bývalého dolu. Objekty se bourají kompletně včetně základů a po dokončení jejich demolice se uvolní plocha, která se již nyní nabízí investorům. Od roku 2017 v Dukle působí švédská společnost Mölnlycke Health Care, která zde vyrábí jednorázové chirurgické sady.

Prodej pozemků
na Karvinsku

Vybrat si můžete z pozemků
v následujících lokalitách
– Karviná-Doly, Karviná-Louky, Karviná-Darkov, Karviná-Ráj, Doubrava, Stonava, Horní Suchá, Orlová, Orlová-Lazy.
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky (596 262 222) či e-mailem (info@asental.eu), rádi vám poradíme.

Více na www.asental.eu