Brno – Moderní hotel nabídne ideální místo pro obchodní setkání a konference. Nachází se totiž nedaleko centra města a zároveň v dosahu mezinárodní dálnice na Prahu či Vídeň a Bratislavu. Kromě 201 luxusních pokojů se návštěvníci mohou těšit i na 10 prosvětlených zasedacích místností s přístupem na velkou venkovní terasu. Hlavní konferenční sál má kapacitu 400 osob a celkovou rozlohu 360 m2. V patnáctipatrovém hotelu se také nachází přepychové střešní apartmá, fitness prostor v nejvyšším patře a restaurace s barem v přízemí pro 150 osob s možností otevření posuvné fasády a propojení s „jezerem".

 

MODERNÍ VYBAVENÍ hotelu nabízí ideální prostředí pro obchodní setkání a konference. Kromě 10 zasedacích místností v hotelu najdete také konferenční sál pro 400 osob.

VÝHLED Z 15 PATRA
V posledním patře nového hotelu si návštěvníci budou moct užít střešní apartmá s výhledem na celé Brno. Toto apartmá nabízí koupelnu z bílého mramoru s volně stojící vanou, ze které je skvěle vidět město. Dále je zde pracovní prostor s relax zónou. Krásná terasa z massaranduby je ideálním místem pro pohodlné venkovní posezení.

BRNO BYZNYS LOKALITOU
Prostory nového hotelu vybudovala společnost CTP. „Courtyard Marriott se nachází ve vyhledávané byznys oblasti Brna a tomu jsme i přizpůsobili design a celý koncept. V hotelu najdete dostatek prostorných konferenčních místností a pohodlné zázemí, které nabídnou luxusní pokoje, restaurace a bar, ale také třeba fitness prostor," uvedl Miroslav Pekník, Project manager ve společnosti CTP.
Spielberk Office Centre, ve kterém nový hotel leží, je největší administrativní park svého druhu v Brně a také jeden z největších v Česku. Architekti zde spojili moderní architekturu s příjemným pracovním prostředím. Spielberk proto nabízí unikátní prostředí, které není jen betonovou džunglí, ale projektem s množstvím zeleně, vodních ploch a odpočinkových zón. Parkovací plochy jsou schované v podzemí a komplex je napojený na cyklistické trasy, kterých využívá každodenně velké množství lidí.
Spielberk je domovem více než 70 mezinárodních klientů zaměstnávajících téměř 4 500 lidí. Celková investice CTP do Spielberk Office Centra přesáhla 200 milionů EUR. "Vysoce kvalitní služby nového Courtyard Marriott hotelu učiní Brno ještě více atraktivní high-tech obchodní destinací. Zatím jsme zaznamenali velkou poptávku mezi našimi klienty a hotel je v příštích měsících už z 50 procent obsazený," dodává Remon Vos, generální ředitel společnosti CTP. Nový Marriott je už nyní na období větších brněnských akcí, jako je například Moto GP, z velké části zarezervovaný.

SPIELBERK OFFICE CENTER nabízí unikátní prostředí, kde se potkávají přírodní prvky s moderní architekturou.

Mezinárodní developer CTP se specializuje na zajišťování a správu špičkových technologických průmyslových zón na míru. Kromě nového hotelu Marriott, společnost CTP v Brně realizovala a aktuálně realizuje několik dalších projektů. V business parku Ponávka například nedávno otevřela nové kancelářské prostory pro technologického giganta IBM. V letošním roce firma také započala přípravné práce pro nový administrativní komplex Vlněna, který bude mít v první fázi 80 000 m2 kancelářských ploch.