TLAČENKA VÝBĚROVÁ

Kategorie: Masné výrobky tepelně opracované
Tlačenka Voma je zákazníky vyhledávaný výrobek nadstandardní kvality a chuti, které je dosaženo především díky použití čerstvých chlazených surovin, vyváženého koření a dodržování stálé receptury při její výrobě. Receptura a proces výroby vychází z tradičního pojetí produkce místní tlačenky z oblasti podhůří Bílých Karpat, kde je především zdůrazněna mozaika surovin tak, aby byly jednotlivé suroviny na řezu vždy rozeznatelné chuťově i vizuálně. Tlačenka Voma je ideální pro rychlou studenou kuchyni nebo malé občerstvení. Neobsahuje lepek.

VOMA s.r.o.
Společnost VOMA s.r.o. z Uherského Brodu produkuje masné výrobky již od roku 1994. Od počátku se zaměřuje na výrobu produktu nejvyšší kvality. Jednotlivé výrobky vycházejí z regionálních tradic a chutí, při jejich výrobě je kladen důraz na používání kvalitních surovin bez náhražek a jejich stálou konečnou kvalitu. Dokonalý výsledek každého výrobku utváří dobré jméno fi rmy Voma, s.r.o.

VOMA, s.r.o.
Moravská 94

688 010 Uherský Brod
www.vomaub.cz
email: uzenina@vomaub.cz
Tel.: 572 633 428


KOZÍ SÝR BALKÁNSKÉHO TYPU

Kategorie: Sýry, včetně tvarohu
Kozí sýr balkánskéhotypu je polotvrdý kozí sýr ve slaném nálevu z šetrně pasterovaného kozího mléka výhradně z našeho chovu. Je vhodný do salátů, grilovaný, zapékaný nebo jen tak k pivu či vínu.

Martin Vlček
Kozí farma Vizovice se nachází na úpatí Vizovických vrchů cca 300m za restaurací Valašský šenk ve Vizovicích. Zabývá se chovem koz, které jsou celoročně venku bez zimního ustájení. Mléko zpracovávají ve vlastní schválené a registrované mlékárně. Kromě klasických mléčných výrobků jako jsou jogurty zákysy, sýry vyrábí i zmrzlinu z kozího mléka. Pořádají exkurze po farmě i pro větší skupiny.

Martin Vlček
Lázeňská 756
763 12 Vizovice
www.kozifarmavizovice.cz
email: info@kozifarmavizovice.cz
Tel.: 775 013 628


BIO Jogurtové mléko čokoláda

Kategorie: Mléčné výrobky ostatní
BIO Jogurtové mléko čokoláda je vyrobeno z vysoce kvalitního bio mléka, které nebylo žádným způsobem upravované, a tak si zachovává všechny původní složky beze změny, což ovlivňuje vysokou výživovou hodnotu. Je vyrobeno klasickým šetrným způsobem, čímž je zabezpečená jeho plná a harmonická chuť. Použitá čokoládová složka je vyvinutá speciálně pro použití v kombinaci s jogurtovým mlékem. Dodává výrobku autentickou chuť po čokoládě. Právě tím odlišuje výrobek od podobných výrobků na trhu.

JAVORNÍK – CZ s.r.o.
Společnost JAVORNÍK – CZ s.r.o. navazuje na dlouholetou zemědělskou tradici, v podhorské oblasti CHKO Bílé Karpaty na hranicích se Slovenskem od roku 1996. Společnost  hospodaří v systému ekologického zemědělství se šetrným přístupem k půdě a vytvořením kvalitních podmínek pro ustájení a chov zvířat. V letech 2012–2013 se fi rma rozhodla, že část produkce bio mléka bude zpracovávat ve vlastní malé mlékárně, kterou v roce 2015 uvedla do provozu.

JAVORNÍK – CZ s.r.o.
Štítná nad Vláří 414
763 33 Štítná nad Vláří–Popov
www.javornik-st.cz
email: javor@javor-st.cz
Tel.: 577 002 312


Koláč svatební máslový

Kategorie: Pekařské výrobky včetně těstovin
Koláček svatební máslový je vyráběn ručně podle starého rodinného receptu. Vyrábí se z kvalitních místních surovin. Je kulatého tvaru, vyroben z jemného těsta a plněný tvarohem. Je vhodný na různé slavnostní příležitosti.

AGRODRUŽSTVO ROŠTĚNÍ,družstvo
AGRODRUŽSTVO ROŠTĚNÍ, družstvo je zemědělská společnost, která hospodaří v okrese Kroměříž, v okolí Holešovska. Z pohledu zaměstnanosti patří k významným  podnikatelským subjektům. Nosným odvětvím je rostlinná a živočišná výroba, ale nemalou měrou se na výsledku hospodaření podniku podílí i výroba pečiva a zákusků. Podnik má vlastní síť 5 maloobchodních prodejen, fungujících na vesnicích.

AGRODRUŽSTVO ROŠTĚNÍ, družstvo
Roštění 233, 768 43 Roštění
www.agrorosteni.cz
email: druzstvo@agrorosteni.cz

Tel.: 573 385 290


PIŠKOTOVÝ MLS

Kategorie: Cukrářské výrobky, včetně cukrovinek
Piškotový mls patří k oblíbeným cukrářským výrobkům. Vyrábí se ve tvaru obdélníku, na povrchu je máslový krém. Na řezu jsou jemné pórovité piškoty, navlhčené vínem, spojené krémem a spodní vrstvou tmavé polevy. Máslový krém je vařen tradičním způsobem, piškoty jsou pečeny podle klasické receptury. Chuť je mírně sladká, piškotová, doplněná vůní másla a vína.

AVOS a.s.
Cukrárna AVOS byla založena v r. 1992, pekárna o šest měsíců dříve. Od té doby se majitelé snaží vyrábět kvalitní a poctivé zboží podle původních postupů a receptur. V sortimentu najdete 21 druhů chleba, 40 druhů běžného pečiva, 66 druhů jemného pečiva a více jak 120 druhů zákusků a dortů.

AVOS a.s.
Ztracená 78/33
767 01 Kroměříž

www.avoskm.cz
email: info@avoskm.cz
Tel.: 573 342 931


HOSTĚTÍNSKÝ MOŠT JABLKO RAKYTNÍK BIO

Kategorie: Alkoholické a nealkoholické nápoje
Osvěžující nápoj z Hostětínské moštárny spojuje příznivé účinky rakytníku a jablečné šťávy v jednom. Základem je jablečný mošt, který je doplněn o šťávu z rakytníku řešetlákovitého. Šetrné zpracování bez fi ltrace pak uchová v nápoji přirozený obsah vlákniny a oleje, který je cenou složkou neodstředěné rakytníkové šťávy. A navíc, všechny suroviny pocházejí od registrovaných ekologických ovocnářů.

Moštárna Hostětín s.r.o.
Od roku 2000 dodává moštárna v Hostětíně v Bílých Karpatech na domácí trh přírodní jablečnou šťávu – jablečný mošt, který postupně doplnily další ovocné šťávy a bylinné sirupy. Kvalita výrobku je založena na tradičním výrobním postupu a regionálním původu jablek, které do moštárny dodávají ekologičtí zemědělci, přednostně z Bílých Karpat. Většina produkce moštárny nese osvědčení BIO – Produkt ekologického zemědělství.

Moštárna Hostětín s.r.o.
687 71 Hostětín 4
www.mostarna.bio
email: mostarna@mostarna.bio
Tel.: 572 641 040

 

Veselá švestková povidla

Kategorie: Ovoce a zelenina v čerstvé nebo zpracované formě
Veselá švestková povidla jsou uvařena z vyzrálých švestek odrůdy Hanita, které uzrály na jihozápadních stráních nad Lhotou u Vsetína. Jejich harmonické, jemně nasládlé, ovocné chuti je dosaženo po dvou dnech pomalého vaření v měděném kotli. Jsou lesklá, tuhá a voňavá, bez barviv, ochucovadel a přídatných látek.

VESELÝ GRUNT s.r.o.
Rodinná společnost z Janové u Vsetína, založená roku 2010, zaměřená na zpracování ovoce z vlastních sadů. V současnosti hospodaří na 25 ha švestkových, hruškových a jablečných sadů. Ve vlastní pálenici a povidlárně pak ovoce zpracovávají na pálenky a povidla. Spojením tradice, zkušenost a moderní technologie je docíleno lahodné chuti a vynikající kvality.

VESELÝ GRUNT s.r.o.
755 01 Janová 279
www.veselygrunt.cz
email: info@veselygrunt.cz
Tel.: 731 176 746


HOVĚZÍ STEAK s kořením na grilování

Kategorie: Ostatní
K přípravě hovězího steaku je používáno vyzrálé hovězí maso (nízký a vysoký roštěnec) výhradně z českých chovů. Hlavním dodavatelem je zemědělská fi rma Polfi neko s.r.o. Loučka. Ritter a syn s.r.o.

Řeznictví Ritter a syn s.r.o. je česká rodinná řeznická fi rma, která se zaměřuje na zabijačkové speciality, domácí uzená masa a grilované speciality (býk, sele, steaky). Řadu těchto specialit může návštěvník ochutnat v Penzionu Sněhůrka“ v Brumově Bylnici.

Ritter a syn s.r.o.
Na Výsluní 821
766 01 Valašské Klobouky
www.ritter.cz
email: ritter@ritter.cz
Tel.: 577 320 764