1. Adrenalinem napěchované aktivity

Pokud konkrétní muž miluje přísun adrenalinu, máte vyhráno hned na začátku a ušetří vám spousty práce s vymýšlením toho správného dárku. Vybírat si totiž dnes lze ze spousty nejrůznějších aktivit, které určitě stojí za vyzkoušení. Výbornou volbou je třeba tandemový seskok padákem. Při něm zažijete jednak volný pád a jednak také nádherné pohledy z výšky na krajinu. Díky absolvování takovéhoto zážitku možná získá muž zpět i ztracené sebevědomí. Pokud ne, můžete zvolit Xtrasize. Velmi oblíbené jsou mimo jiné také různé jízdy drahými a rychlými automobily. Ferrari, Maserati, anebo Bugatti. To je pouze výčet některých značek sporťáků, jimiž se může konkrétní obdarovaný chlap svézt. Z ostatních adrenalinových aktivit jmenujme ještě například bungee jumping či sjezd po divoké řece.       

2. Ten nejlepší hokejový či fotbalový zápas

Proč ne? Pokud je oslavence příznivcem dvou nejoblíbenějších kolektivních sportů, pak není co řešit. Určitě mu budete moci zakoupit vstupenky na některé nejznámější zápasy slavných lig. Pokud mu zabalíte vstupenky na zápasy NHL, můžete se vsadit, že bude neskutečně šťastný. Už jen zažít onu elektrizující atmosféru stojí stoprocentně za to. Pokud spíše vyznává fotbal, pak mu kupte vstupenky na některý ze zápasů Champions League. I český mistr Viktoria Plzeň si tuto prestižní soutěž letos zahraje, takže možná nebude muset vyrazit až tak daleko.  

3. Hodinky neurazí, ale mohou nadchnout

Čas je relativní pouze tehdy, když ho nemáte čím měřit. S elegantními hodinkami nic nezkazíte. Koupit hodinky lze v mnoha různých podobách. Výbornou volbou jsou především ty značkové, které se dokážou přizpůsobit jakémukoli outfitu. Nemusí se stoprocentně jednat o chytré hodinky. I tradiční ručičkové jsou velmi elegantní a čas ukazují s maximální možnou přesností.

4. Outdoorová výbava

Pro milovníky procházek po přírodě se hodí nejvíce vybavení určené právě k těmto aktivitám. Výbornou volbou jsou především různé doplňky. Odhadovat velikost oděvů by se člověku asi nechtělo. Z takovýchto doplňků se asi nejvíce hodí různé zavírací nože. Těch je na trhu spousta a nabízejí takřka nepřeberné množství funkcí. Hodit se mohou i trekové hole. Především pro starší turisty fungují jako vynikající podpora chůze. V neposlední řadě nelze zapomenout ani na pomůcky, jež se hodí pro pozorování krajiny a přírody všeobecně. Můžete třeba vybrat dalekohledy. Ty vám zajistí ještě lepší panoramata, než která byste viděli na vlastní oči.  

5. Investujte do jeho zdraví

Finanční prostředky vložené do zdraví se vrátí prakticky vždycky a zavděčíte se! Co ovšem nakupovat, když nevíte, zdali dotyčný trpí nějakou chorobou anebo potřebuje konkrétní vitamíny. Zkuste třeba zvolit nějaké komplexní vitamínové preparáty plné nejrůznějších látek, jež lidskému zdraví bezesporu prospějí. Výborné jsou i profesionální bělící pásky. Aplikovat je lze bez problémů klidně i v domácnosti bez nějakého odborného dozoru. Tím pádem máte jistotu, že bude obdarovaný spokojený.