Trh půjček se vyčistil a dnes již směle můžeme sáhnout i po nebankovních půjčkách. Jejich poskytovatelé jsou licencování ČNB, a tudíž i pod jejím přísným dohledem. Na rozdíl od standardních bankovních institucí nabízí získání půjčky mnohem pružněji. Žádné opakované návštěvy osobního bankéře v bance. Například Razdva půjčka, v rámci které si máte možnost půjčit 5 000 až 100 000 Kč, se dá vyřídit od začátku dokonce online.

5 000 až 100 000 Kč – záleží na vás, kolik si potřebujete půjčit

Mnohé možná překvapilo, že nebankovní půjčka může být i v takto vysoké částce – tedy až 100 000 Kč. Razdva půjčka je pružná právě v tom, že vám umí půjčit malou částku do výplaty, i větší, kterou splácíte až 48 měsíců.

Nemusíte čekat na smlouvu, abyste někde mezi řádky vyčetli, jaká bude výše měsíční splátky a kolik zaplatíte celkem včetně úroků. To vše vidíte přímo na webových stránkách. Stačí si nastavit, kolik si chcete půjčit. Pokud potřebujete třeba jen 5 000 Kč, tak je můžete mít na 3 měsíce s úrokem 4,9 %. Tato půjčka bez jakýchkoliv dalších poplatkůRychlá půjčka nemusí být drahá.

Razdva půjčka je bezúčelová. Je jen na vás, na co ji použijete. Získat ji lze snadno ve třech krocích:

  1. Vyplníte žádost – vše online, nezabere vám to více než pár minut.
  2. Zvolíte si výši půjčky.
  3. Už do 15 minut máte peníze na svém účtu.

Co budete k online uzavření půjčky potřebovat?

  • Připravte si k ruce mobilní telefon a svůj e-mail.
  • Udělejte fotografii obou stran občanského průkazu pro doložení své totožnosti. Případně dalšího platného dokladu.
  • Doložte svůj příjem výpisy z vašeho bankovního účtu.

Smlouvu o půjčce nemusíte chodit nikam podepisovat

Online půjčka je rychlé řešení, které šetří váš čas. Smlouvu o Razdva půjčce podepíšete online. Po schválení půjčky vám bude do vašeho elektronického bankovnictví zaslána nejdříve symbolická platba. Variabilní symbol této platby použijete jako identifikační kód pro podpis vaší smlouvy o půjčce. Vše je velice snadné, rychlé a bezpečné.