V pořadí 21. Slavnosti piva Rohozec se vydařily. Od odpoledních hodin sice doprovázel slavnosti déšť, který neustal ani na večer a v noci, ale i tak dorazilo opět veliké množství lidí. Fanoušky Rohozce neodradil místy ani velmi prudký vítr. V pivovaru vládla příjemná atmosféra a pohoda, ostatně jako každý rok. Pivo teklo proudem a všechny stánky byly v obležení až do pozdních večerních hodin.

Novinka, R – Mix Pomelo (mix piva Podskalák a limonády s příchutí pomelo), přišla i v chladném počasí k chuti a milovníci pivních mixů si konečně přišli také na své. Ani 18° Ungrův speciál, neměl špatné ohlasy, dokonce se tohoto silného piva vypilo více, než pořadatelé původně předpokládali.

Návštěvníci slavností se mohli před deštěm schovat například v pivovarské hospůdce, v pivovarské garáži a nebo v pivovarském vagónu, který byl letos stále v obležení zevnitř i zvenku. Komu se ve vagónu líbilo, může si jej bez problému pronajmout například na oslavu narozenin, na rozlučku se svobodou nebo firemní akci.

Pivovar Rohozec si i letos připravil bohatý hudební program. Kapely S.P. Band z Frýdlantského výběžku, Těla z Liberce, Vaťák ze Dvora Králové nad Labem, Komunál z Chlumce nad Cidlinou, Keks z Benešova u Prahy a Prorock z Turnova, rozdávaly porci rockové muziky po celý den.

Bylo to parádní setkání těch, kteří mají rádi pivo Rohozec, zábavu a dobrou muziku. „Atmosféra i přes chladnější a deštivé počasí byla skvělá, děkujeme všem otužilcům, kteří dorazili. Doufáme, že jste si to všichni užili. Děkuji také kolegům pořadatelům za velký kus práce, který odvedli a díky tomu se další Slavnosti piva Rohozec uskutečnily,“ řekl František Jungmann, ředitel pivovaru.

Rohozecké prázdniny