Přijeďte za dobrým jídlem, odpočinkem v jednom z privátních prostor hotelové Relax centra nebo spojte Vaši návštěvu s procházkou po královském městě, vystoupejte na Slánskou horu, poznejte slánské kostely a muzea, nebo zajděte do letního kina. Využijete-li atraktivních pobytových balíčků, stihnete si užít vše, komfort hotelu, talent místních kuchařů i pestrou nabídku a pohodu malebného města Slaný.

Hotel Hejtmanský dvůr vám přímo v krásném historické centru s kašnou a radnicí nabízí ubytování ve 38 velmi komfortních pokojích s vlastní koupelnou, velkoplošnou smart TV/SAT s možností NETFLIXu, internetem s neomezeným přístupem, bezpečnostním trezorem, minibarem a dalším vybavením. Pro děti má dětský koutek i postýlky a vítáni jsou i vaši pejsci. U nás se Vám zalíbí. 

PŘESVĚDČTE SE SAMI

Zdroj: Hejtmanský dvůr spol. s r.o.

Restaurace Atrium, vyhlášená skvostnou kuchyní, nádhernou prosklenou střechou i 3 hvězdičkami získanými v pořadu ANO, ŠÉFE Vás jistě nezarmoutí. Jídla kombinují tradiční receptury, moderní trend přípravy pokrmů a kreativní servis. Stálý jídelní lístek doplňuje sezonní nabídka, v létě grilování na zahrádce před hotelem, na podzim husí hody, na Valentýna jsou již tradicí vícechodá zážitková meníčka připravovaná přímo před hosty. Naše kuchaře a číšníky jejich práce baví a je to rozhodně vidět.

OCHUTNEJTE NAŠÍ NABÍDKU

Zdroj: Hejtmanský dvůr spol. s r.o.

Zažít se toho u nás dá mnoho a jestli hledáte především relax pro tělo i duši, jste ta na té nejsprávnější adrese.  Jen vy dva nebo s rodinkou … bublající whirlpool … nahřátá cedrová sauna … podmanivá hudba … plný minibar … obsluha z restaurace  … pod gotickými klenbami … nebo v moderní vířivé vaně … a to vše privátně jen pro Vás.

JEN NAHLÉDNĚTE

Zdroj: Hejtmanský dvůr spol. s r.o.

Ve Slaném je mnoho k vidění, k navštívení i k prohlédnutí. Město žije kulturním životem, pořádá pravidelné koncerty, městské akce, kino i letní kino je vybaveno špičkovou technikou a skvělou nabídkou filmů a koncertů. Muzeum láká na historii a archeologii, Infocentrum na největší sbírku slánek. V okolí najdete sportoviště, Boží hrob, hvězdárnu. Poblíž města se vyplatí zajet do Peruce, Třebíze, Klobuk a dalších zajímavých míst.

PÁR TIPŮ ZDE

NÁŠ WEB: www.hhd.cz
NÁŠ FACEBOOK: https://www.facebook.com/hejtmanskydvur/
NAŠE FOTOGALERIE: https://www.hhd.cz/fotogalerie?utm_source=kladenky%2B%2B&utm_medium=pr_clanek_fotky&utm_campaign=dovolena_v_cr_2020
NAŠE VIDEA: https://www.youtube.com/channel/UCkAedGKEksq-7g4C4_iAiJA?view_as=subscriber&utm_source=kladenky%2B%2B&utm_medium=pr_clanek_videa&utm_campaign=dovolena_v_cr_2020

Hejtmanský dvůr spol. s r.o., Masarykovo náměstí 114, Slaný