Klidná lokalita s překrásným výhledem na celý Pelhřimov a s výbornou dostupností do centra města je citlivým spojením přírody a prvků moderní architektury. Současně nabízí nadčasové prvky moderního bydlení a tyto propojuje s výbornou občanskou dostupností. Uzavřený areál je zároveň zárukou pohodlného a bezpečného bydlení pro všechny věkové kategorie.

Pro aktivní trávení volného času je možné využít multifunkční sportovní areál, který se nachází v těsné blízkosti bytových domů.    

V současné době je úspěšně dokončena a zkolaudována 1.etapa výstavby – tedy 42 bytů a Parkovací dům a tyto nové prostory jsou nyní předávány svým majitelům.  

Výstavba 2.etapy bytových domů s celkem 63 byty je současně v plné proudu.    

V každém domě se nachází na pěti podlažích propojených výtahem celkem 21 bytů o dispozici 1+kk až 3+kk, které mají ve většině případů balkon, nebo prostornou terasu s vyhlídkou na panorama města. 

V suterénu je šest prostorných garáží, sklep ke každému bytu, prostor pro kola, kočárky a dále technické zázemí domu. Po obvodu areálu je dostatek venkovních parkovacích míst. Příjemné prostředí rezidence umocňuje klidná odpočinková zóna vybudovaná nad parkovacím domem a všudypřítomná zeleň.

Kompletní informace o celém projektu a o bytových jednotkách se dozvíte na webových stránkách rezidenčního projektu  www.pelhrimovskezahrady.cz, případně pro osobním setkání

 

Volejte 601 103 233
pelhrimovske.zahrady@conteg.cz
www.pelhrimovskezahrady.cz

PRODEJ 2.etapy   ZAHÁJEN ! 
Více o celém projektu se dozvíte na www.pelhrimovskezahrady.cz nebo v našem
Prodejním centru a showroomu K Silu 2179, Pelhřimov. 
Schůzku si prosím, předem domluvte na telefonu +420 601 103 233 nebo emailem: jitka.krejci@conteg.cz