GLAMOUR KEMP

www.malesovcamp.cz

Pozveme vás do útulných prostor našich stanů, kde se zastavil čas před 500 lety. Nemusíte se ale bát, v romantické ložnici se skrývá i luxus moderního věku. Každý stan má vlastní koupelnu v unikátním odděleném prostoru, designově vytvořeným speciálně pro tento hotel. Své chuťové buňky poškádlíte v naší kulinářské restauraci. Unavené tělo zrelaxujete v kamenné lázni. K dispozici je i místnost pro firemní akce, využitelná i jako herna.

PŘÁTELSKÝ PIVOVAR

www.pivovarmalesov.cz

Přicházíme s novým, mladým pivovarem, který ctí dávnou tradici pivovarnictví v Čechách. Vaříme původní metodou bez filtrace a pasterizace, používáme jen původní pivovarské ingredience. Naše pivo však nechce být jen tradiční. Představujeme originální pivní styly přinášející zajímavý chuťový zážitek. V našem výčepu ochutnáte to nejčerstvější pivo a můžete si objednat i exkurzi s majitelem.

STŘEDOVĚKÁ TVRZ

www.malesov.cz

V roce 2002 se skupina přátel rozhodla zhostit nelehkého úkolu rekonstruovat rozpadající se středověkou tvrz Malešov nedaleko Kutné Hory. Každý rok zde stovky návštěvníků obdivují ohromný kus práce, který zde byl vykonán, prožívají zde chvíle odpočinku i zábavy a dozvídají se mnoho nového o historii naší země. Tvrz bývá turistům otevřena, ale můžete tu  mít i svatbu nebo se zúčastnit unikátní únikové hry Kingdom Come:Experience.

MUZEUM MALEŠOV

www.muzeummalesov.cz

Nuda se jediná nevešla. V Malešově žije řada výtvarníků. Díky této šťastné náhodě, hýří muzeum zábavnými interaktivními exponáty, které jinde nenajdete. Rázem se ocitnete ve starých dobrých časech, kdy se v Malešově čile podnikalo, Sokolové i hasiči založili své spolky a slavní rodáci byli dětmi. Nebo vyrazte ještě hlouběji do minulosti a objevte, jak u Malešova zvítězila husitská vojska. 

Každou sobotu od května do září na vás čeká speciální program.

Budou i prohlídky tvrze a pivovaru. Aktuální termíny se dozvíte na našem webu www.pivovarmalesov.cz/leto

Malešov camp, 285 41 Malešov 58