Lázně Mšené jsou malý romantický lázeňský resort skrytý v údolí Mšenského potoka na okraji obce Mšené-lázně. Najdete jej pouhých 40 km severně od Prahy, mně to zabralo asi 30 minut jízdy autem. Historie lázní sahá až do roku 1796, kdy se zde začaly úspěšně léčit problémy pohybového aparátu. Dnes v sedmi zrekonstruovaných lázeňských pavilonech naleznete kompletní služby nejen pro vaše zdraví, ale i relaxaci a odpočinek. V příjemném prostředí modernizovaných prostor s bohatou a stále inovovanou nabídkou léčebných, preventivních a wellness procedur a pobytových programů si můžete léčit nemoci pohybového aparátu nebo regenerovat tělo i duši!

Zdroj: Lázně Mšené

Nabídka léčebných a regeneračních procedur je velmi pestrá. Vedle tradičních léčebných slatinných zábalů, perličkových koupelí, klasických masáží, elektroléčby, parafinu či reflexní terapie si jistě vyberete i ze speciální nabídky čínských, thajských, čokoládových a medových masáží, konopných či mořských zábalů a třeba i bylinkových koupelí.

Zdroj: Lázně Mšené

Bez vaší pozornosti jistě nezůstane ani úchvatné okolní panorama sopečného Českého středohoří a silueta romantického hradu Hazmburk a památné hory Říp. Spolu s historickými a kulturními památkami v samotných Mšených-lázních a jejich blízkém okolí lákají návštěvníky lázní k výletům. Návštěvníci a klienti lázní se mohou vydat na zajímavé vycházky nebo si mohou zapůjčit kola a vyjet si vychutnat okolní krásy Českého středohoří v jejich sedle. A v samotném centru lázeňského areálu se kromě původních pavilonů nachází i úžasná a výjimečná secesní stavba – Pavillon Dvorana, postavená v roce 1905 podle projektu světově proslulého architekta Jana Letzela, který je také autorem průmyslového paláce v Hirošimě. Celý lázeňský areál působí velmi klidně a najdete zde dostatek klidu k relaxaci a odpočinku.

Zdroj: Lázně Mšené

Pokud si potřebujete skutečně odpočinout, vytrhnout z každodenního života plného stresu, starostí a povinností. Nechte o sebe pečovat lázeňské odborníky a udělejte něco pro své zdraví. Jedním z nejvyhledávanějších pobytů je totiž  Antistresový pobyt, pobyt na 4 dny s polopenzí a ubytováním včetně 6ti vyhledávaných lázeňských procedur. Těšit se můžete na čínskou masáž hlavy, aroma masáž zad, celotělový zábal se zeleným čajem, Calmonalovou koupel, Havajskou masáž lávovými kameny nebo parafínový zábal na ruce.
Pokud nemáte tolik času, v široké nabídce lázní naleznete i pobyty na víkend nebo balíčky procedur a rituály, které můžete absolvovat i během jediného dne.

Zdroj: Lázně Mšené

Pokud Vás nabídka lázní oslovila, neváhejte vyrazit, určitě se však nejdřív informujte, mají-li zde volné kapacity.

Zdroj: Lázně Mšené

Zdroj: Lázně Mšené

 

Lázně Mšené, a.s., Lázeňská 62, 411 19 Mšené - lázně , http://www.msene.cz/lazne/domu/