KDY: neděle 1. až pondělí 23. prosince
KDE: Karviná-Fryštát, Masarykovo náměstí
ZA KOLIK: zdarma

Toto vše a mnoho dalšího čeká na návštěvníky letošního Karvinského vánočního jarmarku, který rozzáří, rozezní, roztančí a zahřeje na těle i na duši všechny pocestné v předvánočním čase mezi 1. a 23. prosincem na Masarykově náměstí ve Fryštátě. Pro děti i dospělé je připraven bohatý kulturní program s řadou skvělých koncertů, divadelních představení, filmů, zábavných programů a her. Letošní pestrobarevný jarmareční program zahrnuje na čtyřicet dílčích vystoupení a akcí. Ve středu 11. prosince od 18 hodin se koná akce Česko zpívá koledy.

Kulturní program Karvinského vánočního jarmarku zahájí v neděli 1. prosince v 15.15 hodin vánoční vystoupení oblíbených komiků a skvělých artistů souboru Cirkus trochu jinak. Krátce před 17. hodinou proběhne slavnostní rozsvícení vánočního stromu a od 17 hodin zahraje a zazpívá slovenská kapela No Name.

Také v dalších dnech se na vánočním jarmarku budou střídat dětští i dospělí zpěváci-koledníci, dětská divadélka, zábavné programy, pohádkové filmové projekce a hudební koncerty. Vystoupí třeba Roháči z Lokte (6. 12), Ella (7. 12), Silesian Dixie Band (12. 12.), The People (13. 12.), Druhá náhoda (14. 12.), Naděje (15. 12.), Bohuš Matuš a Magda Malá (22. 12.).