Jenom si to představte. 40 min od Prahy a ocitnete se v pohádce, kde láska, štěstí a klid již zvítězilo. Můžete si odpočinout v nové relaxační zahrádce, která je přímo u zámku a vede k ní líbezná cestička. Zahrádka je plná vůní bylinek a květů. Pěstujeme si vlastní bylinky, kterými pak naší kuchaři dochucují jídlo do dokonalosti. Rádi vám připravíme i piknikový koš plný jídla, co si sami nakombinujete. Váš den plný odpočinku můžete doplnit třeba o Indickou masáž hlavy „Champi“, která přináší pocit duševní pohody, harmonizuje organizmus a zlepšuje stav pokožky hlavy a vlasů. Provádí se nasucho, bez oleje. Pod rukami naší masérky Lucky budete vrnět blahem.

Zámek Liblice/Foto: Zámek Liblice

Dlouhé dny a horké letní noci. Večerní posezení venku. Osvěžující drink a ti, s kterými je vám nejlíp. Vezměte k nám kamarády a užijte si společně nezapomenutelné večery na zámku. Tóny argentinského kytaristy vám zpříjemní večer na Jihoamerické noci, která bude 6.7. v rámci projektu „Léto na zámku“. Nebo si vychutnejte sklenku dokonale vychlazeného vína u některého z filmů v letním kině, kde je vstup zdarma. Už jen rezervovat pokoj a po filmu si zalézt do pelíšku. Ráno na zámku je dechberoucí. Nejen díky bohaté zámecké snídani, kterou vám rádi přineseme i na pokoj a vy si můžete své lenošení déle užívat. Nebo si snídani můžete vychutnat na zámecké terase, ze které je famózní výhled na zámeckou zahradu.

Pro návštěvníky zámku také pořádáme pravidelné nedělní prohlídky, které jsou vždy od 13:00 a 15:00 hodin. Přijeďte se k nám projít a nasát trochu historie o zemi České. Kdo a kdy tady budoval svá sídla, co se s nimi dělo a komu patří teď. Prohlídku je potřeba si rezervovat na recepci.

Rádi trávíte čas venku? Pojeďte se projít do francouzské zahrady, anglického parku, nebo obory, které jsou přístupné denně do 22:00 hodin bezplatně. Součástí zámecké obory je také unikátní chráněné území nazývající se Slatinná louka a dvě naučné stezky (malý a velký okruh).

Zámek Liblice/Foto: Zámek Liblice

Nebo přijeďte jenom na kávu. Máme exkluzivní kolekci Chateau Liblice, která pochází ze Salvadoru. Káva má plné tělo s čokoládovou dochutí, čisté květinové aroma a jemnou harmonickou kyselost. Těšíme se na vás.

Zámek Liblice, Liblice 61, 27732 Byšice, www.zamek-liblice.cz