Z hotelových pokojů je výhled na zámek a malebné náměstí. V pěší dostupnosti se nachází autobusové a vlakové nádraží, což ocení ti, kteří se rozhodnou cestovat autobusem či vlakem.

Hotel disponuje čistými a pohodlně zařízenými pokoji se samostatným sociálním zařízením, miniledničkou a bezplatným připojením k internetu. Recepce je otevřena 24 hodin denně. Před hotelem je neplacené parkoviště pro 11 aut, chráněné kamerovým systémem a dále přilehlé větší nehlídané parkoviště. 

Bezbariérová hotelová restaurace nabízí českou a mezinárodní kuchyni. Gurmáni si mohou vychutnat autentické pokrmy z indické pece Tandoor a vynikající domácí moravská vína.

Krásné okolí Bučovic vybízí k procházkám v přírodě. V horkých dnech se můžete ochladit na městském koupališti. Cílem pro vaše výlety mohou být: Ekofarma Jalový dvůr, Vyškovská zoo a Dinopark, Akvapark Vyškov nebo o něco vzdálenější Aqualand Moravia, Živa voda Modrá, zámek Slavkov, zámek Buchlovice, hrad Buchlov, Lednicko-Valtický areál, Brno, Kroměříž, Kovozoo Staré Město a mnoho dalších. Na pěší procházku se můžete vypravit k městským rybníčkům, pokochat se zahradou a nádvořím Bučovického zámku nebo prohlédnout si město z perspektivy vyhlídek městského lesoparku Kalvárie.

Více najdete na www.hotel-arkada.cz.