Základem každé správné grilovačky je pořádný kus masa. Pokud chcete mít jistotu, že se na váš gril dostanou kousky té nejlepší kvality, vyrazte do hypermarketu Globus pro výrobky se značkou Poctivá výroba Globus. V místním řeznictví najdete nejen pestrý výběr steaků přesně podle vašich představ, ale také spoustu dalších specialit vhodných na gril, jimž vaši hosté neodolají.

Vyzkoušet můžete například Biggril Globus z vepřové plece nebo lehčí alternativu v podobě krůtího steaku. Požitkářům by neměla uniknout prémiová řada vyzrávaných steaků, z níž si vyberou příznivci jak nízkého, tak i vysokého roštěnce.

Grilování však není jen o steacích. Opečte na grilu pár hovězích hamburgerů Globus nebo pljeskavic a vložte je do nadýchaných bulek z Globusu. Přihoďte k masu pár kousků zeleniny se salátem, zakapejte dresingem a výtečný burger, který nadchne malé i velké, je na světě.

Jste klobásoví? Tak to musíte vyzkoušet tradiční francouzskou grilovací klobásu Merquez, kterou v řeznictví Globus vyrábějí výhradně z hovězí masa a typického koření. Výtečně si pochutnáte také na telecí klobáse nebo party klobásce, jež například s kouskem cibulové bagety nebo party večky vytváří dokonale harmonickou dvojici.

Na své si přijdou i milovníci špízů. Na grilovací jehlu stačí napíchnout pár kousků originálního šašliku Globus, který se proloží cibulí se špekem, a za čtvrt hodinky se už můžete zakousnout do skvěle opečeného masa.

Ať už dáváte přednost steakům, klobásám nebo hamburgerům, vždy dbejte na kvalitu masa. V hypermarketu Globus místní řezníci denně od časných ranních hodin bourají celé hovězí a vepřové půlky, aby jejich kolegové v uzenářské dílně mohli pro vás veškeré uzeniny Globus vyrobit z co nejčerstvějších kusů masa.

Abyste k dobrotám z grilu měli co přikusovat, nezapomeňte se pro dávku lahodného, čerstvě upečeného pečiva zastavit v pekárně Globus. Najdete zde nepřeberné množství chutných rohlíků, housek, chlebů a baget, jež dokonale doplní každou grilovačku.

Za horkých letních dnů si můžete nákup v Globusu zpříjemnit také vlastní točenou zmrzlinou, kterou najdete ve stánku před hypermarketem.

Více tipů nejen pro vaši grilovačku naleznete na webu.

Globus Olomouc
Pražská 248/39, Řepčín, 779 00 Olomouc
https://www.globus.cz/olomouc.html