O dealerství

Společnost Jih 2000 a.s. byla založena v roce 2000, kdy byla podepsána koncesionářská smlouva s importérem značky Renault. Společnost Jih 2000 a.s. patří mezi největší koncese Renault v České republice.

O nás

V současné době slučuje čtyři autosalony, zajišťujících prodej, servis a veškeré poprodejní služby pro zákazníky značky Renault a Dacia. Sídlo koncese se nachází v Hodoníně na ul. Velkomoravská, v blízkosti centra města.Naše společnost využívá pro uspokojování požadavků

ilustrační foto

a přání svých klientů veškeré špičkové know-how a technické zázemí společnosti Renault Česká republika a.s. Prostřednictvím interní celoevropské počítačové sítě máme přímé spojení se všemi výrobními závody a centrálním skladem náhradních dílů. Svým obchodním partnerům a příznivcům vozidel značky Renault poskytujeme kompletní servis při prodeji a všech následných poprodejních službách.

Díky maximálnímu úsilí o plnou spokojenost svých zákazníků si naše společnost udržuje vysoký standard kvality svých služeb, což dokazují přední umístění v žebříčku hodnocení, který sestavuje importér společnost Renault Česká republika a.s. na základě připomínek a ohlasů zákazníků v celé České republice. Všechna tato uznání jsou pro kolektiv pracovníků společnosti Jih 2000 a.s. zavazující a motivující ke stále většímu zdokonalování všech znalostí a dovedností ku prospěchu našich zákazníků.

Více na www.renault.jih2000.cz